Until Dawn در 15 روز آینده برای PS5 و PC معرفی خواهد شد – شایعه


مجموعه انحصاری های شخص اول آینده سونی کوچکتر از مدتی قبل به نظر می رسد، اما به نظر می رسد که این شرکت با بازگشت انحصاری های محبوب PS4 آن را تکمیل خواهد کرد. به گفته افشاگر معروف بیل بیل، تا سحر به زودی برای PS5 و PC معرفی خواهد شد.

در گزارشی که در Dealabs منتشر شد، این افشاکننده ادعا کرد که عنوان ترسناک محبوبی که توسط Supermassive Games در سال 2015 ساخته شده بود، طی 15 روز آینده برای PS5 و PC، احتمالاً در شایعه ارائه وضعیت بازی، معرفی خواهد شد. به هر حال، افشاگر دیروز مدعی شد: سرگردانی مرگ 2 (گفته می شود این زیرنویس دارد) در ساحل) همچنین انتظار می رود در همین مدت تریلر جدیدی دریافت شود.

عنوان بازی بدون تغییر باقی خواهد ماند تا سحربا این حال، در حال حاضر مشخص نیست که آیا این بازی در قالب یک ریمستر یا یک بازسازی کامل بازخواهد گشت، اگرچه افشاگران حدس می‌زنند که احتمالاً نسخه قبلی است. هنوز اطلاعاتی در مورد زمان عرضه این بازی بر روی PS5 یا PC و یا اینکه همزمان بر روی هر دو پلتفرم منتشر خواهد شد، وجود ندارد، اما احتمالا حداقل یک سال است که در حال توسعه است.

به هر حال، سونی اخیرا تایید کرده است که در حال کار بر روی یک فیلم است. تا سحر. منطقی است که بر این اساس بازی را دوباره منتشر کنید. به خصوص با توجه به اینکه این دقیقاً همان کاری است که شرکت انجام داد. آخرین ما.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید