استودیو Unrecord به واکنش جنجالی به اولین تریلر پاسخ داد


مدت کوتاهی پس از آن که توسعه دهنده DRAMA بازی شوتر اول شخص مبتنی بر دوربین بدنه و عکاسی را معرفی کرد، الکساندر اسپیندلر کارگردان مشترک و بازی بلافاصله به دلیل ظاهری بیش از حد واقع بینانه و ناپسند برای مردم مورد انتقاد قرار گرفتند.

پس از مشاهده تعدادی از شکایات مبنی بر جعلی به نظر رسیدن بازی و ارائه مضامینی که ممکن است با توجه به فضای سیاسی اخیر در برخی از نقاط جهان باعث ناراحتی بسیاری از افراد شود. این استودیو بیانیه ای منتشر کرد و به برخی از این سوالات نقطه به نقطه پاسخ داد. .

در مورد اینکه آیا این بازی واقعی است یا فقط یک فریب با استفاده از فیلم های دنیای واقعی است، Spindler در توییتر نوشت تا سطح تریلرهای بازی را که در Unreal Engine 5 روی آن کار می کند، نشان دهد. Spindler با تیراندازی تصادفی، مکث و تنظیم مجدد سطوح، یا حرکت در سطوح در حالت توسعه دهنده، بازی را در حال نمایش نشان می دهد.

در مورد این بازی که برخی افراد آن را توهین آمیز می دانند، این استودیو اشاره می کند که در فرانسه مستقر است، بنابراین نمی خواهد و در سیاست خارجی دخالت نخواهد کرد. ثبت نشده بر اساس وقایع واقعی باشد این استودیو امیدوار است همان آزادی عمل و اعتباری را که فیلم‌ها، نمایش‌ها و کتاب‌های مبتنی بر داستان‌های پلیسی، گانگستری یا پلیسی به دست می‌آورند، به دست آورد.

این استودیو می‌گوید: «وقتی یک بازی پیام‌های سیاسی ارائه می‌دهد، آنها آگاهانه یا به تعبیر شما ایجاد می‌شوند. اگر قرار است یک بازی در یک کشور خاص خرابکارانه باشد، ما این برچسب را در اختیار می گیریم.”

در مورد سایر جنبه‌های توسعه مانند تاریخ انتشار، بهینه‌سازی و انتقال بازی به پلتفرم‌های دیگر، Drama گفته است که هنوز روی بازی کار می‌کند و تاریخ انتشار فعلی ندارد. ما تصمیم گرفتیم که بازی را زود به نمایش بگذاریم. از نظر بهینه سازی، استودیو قول بهینه سازی کامل را نمی دهد، اما امیدواریم رایانه های شخصی مدرن بتوانند به اندازه کافی بازی را به خوبی اجرا کنند.

در مورد عرضه احتمالی کنسول، استودیو می‌گوید مشکلی برای پورت کردن بازی روی کنسول‌ها ندارد، زیرا در حال حاضر می‌توان آن را هم با کیبورد و ماوس و هم با کنترلرها بدون مشکل بازی کرد. با این حال، بیان می کند: ثبت نشده این یک بازی VR نیست.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید