Unrecord Early Gameplay اولین بازی بصری خیره کننده را نشان می دهد


بسیاری از بازی های تیراندازی اول شخص مرزهای تصاویر را پشت سر می گذارند، اما درام است ثبت نشده رویکردی کاملا متفاوت اتخاذ می کند. Tactical Shooter شما را در حال بازی به عنوان یک افسر پلیس می بیند و گیم پلی را از دید دوربین بدن خود انجام می دهد. با حسن نیت ارائه شده از IGN، آن را در زیر بررسی کنید.

در نتیجه این دیدگاه، مبارزه وحشیانه تر و تاکتیکی تر به نظر می رسد. بحث هایی در مورد درستی تصاویر وجود دارد، اما ایده منحصر به فرد است. بازیکنان علاوه بر تیراندازی به دشمنان، می توانند با شخصیت ها نیز صحبت کنند، همانطور که در انتخاب های دیالوگ در پایان گیم پلی مشاهده می شود. صفحه Steam یک “معضل اخلاقی خشن” را ارائه می دهد زیرا بازیکنان در حال بررسی پرونده های مختلف و تعامل با “بازیگران مختلف شخصیت ها” هستند.

جالب اینجاست که دارای سیستم “هدف آزاد” با “ADS واقعی” و بدون محدودیت در حرکت دست است. باید دید که داستان چقدر عمیق خواهد شد، به خصوص اگر از “بهترین داستان های جنایی و هیجان انگیز” الهام گرفته شده باشد. ثبت نشده در حال حاضر برای PC بدون تاریخ انتشار در حال توسعه است. در ماه های آینده جزئیات و به روز رسانی های بیشتری خواهیم داشت.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید