Unknown 9: Awakening رتبه بندی شده در سنگاپور، انتظار می رود در سال 2024 وارد شود


بیش از سه سال پیش، در Gamescom در آگوست 2020، Reflector Entertainment اولین پروژه خود را اعلام کرد. ناشناخته 9: بیداریعنوانی اکشن ماجراجویی است که بازیکنان را به جای هارونا، دختری اهل کلکته هند که دارای قدرت های عرفانی است، قرار می دهد. با این حال، پس از آن اعلام امیدوار کننده، هیچ به روز رسانی در مورد بازی وجود نداشته است، اما ممکن است به زودی تغییر کند.

ناشناخته 9: بیداری اخیراً توسط هیئت طبقه بندی سنگاپور، Infocomm Media Development Authority مورد ارزیابی قرار گرفت. این به خودی خود نشان می دهد که انتشار بازی در آینده ای نسبتا نزدیک است، اما علاوه بر آن، ناشناخته 9: بیداری قرار است در سال 2024 منتشر شود، که نشان می دهد به زودی جزئیات بیشتری در مورد بازی اعلام می شود. شاید The Game Awards در 7 دسامبر؟

توضیحات بازی که همراه با نقد است نیز جزئیات داستان و گیم پلی را فاش می کند. “معمولاً از منظر سوم شخص بازی می شود، شخصیت اصلی بین واقعیت و The Fold به جلو و عقب حرکت می کند و محیط های مختلف را برای پیشرفت در بازی کاوش می کند. گیم پلی شامل مبارزه با دشمنان انسان با حرکات مختلف است و این شامل نبرد غوغا، امواج شوک تله حرکتی و مالکیت است. شلیک گلوله، حملات مخفی کاری و نمایش مواد منفجره. تفنگ های برجک برای شکست هواپیماهای دشمن در حال نزدیک شدن در جریان رویدادهای بازی استفاده می شود. همچنین می توانید از آن برای حمله استفاده کنید. می توانید با کسب امتیاز برای بازگرداندن سلامتی و کسب مهارت های جدید، پیشرفت خود را افزایش دهید.

“شما ممکن است در طول بازی با خشونت متوسط ​​روبرو شوید. در صحنه ها، زمانی که شخصیت ها مورد حمله قرار می گیرند یا کشته می شوند، ممکن است دچار برق گرفتگی شوند یا بدون خون در دود ناپدید شوند.” هنگامی که شخصیت اصلی ضربه می زند، یک فلاش قرمز در لبه صفحه ظاهر می شود. وضعیت سلامتی‌اش رو به پایان است. تصویری قدرتمندتر شامل صحنه‌ای از شخصیتی است که با چاقو به قفسه‌ی سینه ضربه می‌زند و خون به بیرون فوران می‌کند. این تصویر گنجانده شده است.”

علاوه بر این، با توجه به ارزیابی، ناشناخته 9: بیداری برای PS5، PS4 و PC عرضه می شود. زمانی که این بازی در سال 2020 معرفی شد، گفته شد که این بازی برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل بعدی عرضه می شود، بنابراین ممکن است برنامه ها از آن زمان تغییر کرده باشند.

ناشناخته 9: بیداری Developer Reflector Entertainment در سال 2020 توسط Bandai Namco خریداری شد. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید