تریلر Unicorn Overlord نمای کلی از مبارزات، مهارت‌ها، شجاعت و موارد دیگر را ارائه می‌کند.


ارباب تکشاخ هفته آینده منتشر خواهد شد و Vanillaware برای جشن گرفتن آخرین ویدیوی سری Josef's Guide را منتشر کرده است. بر روی مبارزه و تاکتیک‌های مختلفی که بازیکنان می‌توانند استفاده کنند، تمرکز دارد. ابتدا باید واحدهایی را از قلعه خود برای رهگیری دشمن بفرستید.

اگر واحدهای دوستانه دیگری در نزدیکی شما هستند، می‌توانید قبل از رفتن به نبرد با یکدیگر تعویض کنید و به طور بالقوه به شما این امکان را می‌دهد که از یک واحد بهتر برای مقابله با دشمن یا نجات متحدان مجروح استفاده کنید. در طول نبرد، متحدان از مهارت‌های فعال به ترتیبی استفاده می‌کنند، یا مهارت‌های غیرفعالی که تحت شرایط خاصی فعال می‌شوند. نبرد زمانی به پایان می رسد که هر دو طرف عملیات خود را تمام کنند یا یک طرف شکست بخورند.

اگر هیچکدام از آنها برنده نشوند، واحدی که کمترین درصد HP را دارد، عقب زده شده و در حالت آماده به کار قرار می گیرد. اگر در این حالت حمله کنید، اولین ضربه را دریافت خواهید کرد و این مزیت را خواهید داشت که بازیابی از آن دشوار است.

قبل از نبرد، می توانید اولویت بندی کنید که از کدام مهارت ها و در چه شرایطی استفاده کنید. به عنوان مثال، Alan دارای Lean Edge است که HP را بازیابی می‌کند و می‌تواند زمانی که دشمن را با کمترین HP شکست می‌دهد، تنظیم شود. Heal همچنین می تواند در واحدهایی با کمتر از 50% HP راه اندازی شود. اگر شک دارید، می توانید به طور خودکار تاکتیک ها را با استفاده از تابع بهینه سازی تنظیم کنید.

شما می توانید با شکست دادن دشمنان و آزادسازی شهرها شجاعت کسب کنید. برای قرار دادن واحدها و فعال کردن Valor Skills (با افکت ها و ابزارهای مختلف) استفاده می شود. هر میدان جنگ همچنین دارای پست ها و ماشین های مخصوص به خود است که از آنها برای به دست آوردن مزیت استفاده می کنید. شما می توانید طوفان های جادویی را آزاد کنید، متحدان نزدیک را درمان کنید و با منجنیق خود پرتابه ها را شلیک کنید.

در صورت تجاوز از محدودیت زمانی یا تصرف پست فرماندهی، بازی به پایان خواهد رسید. با این حال، اگر مورد Hallowed Corne Ash را دارید، می‌توانید دوباره امتحان کنید.

ارباب تکشاخ ' در 8 مارس برای Xbox Series X/S، PS4، PS5 و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. نسخه ی نمایشی در حال حاضر بر روی تمامی پلتفرم ها در دسترس است و پیشرفت شما به بازی منتقل خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید