تریلر Unicorn Overlord کلاس‌های شخصیت‌ها، مراحل کمکی و غیره را شرح می‌دهد.


اطلس سال را با موارد زیر آغاز کرد: بارگذاری مجدد persona 3انتظار می رود اواخر سال جاری منتشر شود استعاره: ریفانتاژیو. با این حال، این‌ها تنها بازی‌های RPG بزرگی نیستند که این شرکت در سال جاری منتشر می‌کند. ظرف یک ماه، ارباب تکشاختاکتیک های فانتزی RPG توسط. 13 نگهبان: Aegis Rim توسعه دهنده Vanillaware با هر نمایش جدید امیدوارکننده تر به نظر می رسد.

تریلر جدید دیگری منتشر شد ارباب تکشاخ – مخصوصاً سری تریلرهای «راهنمای آموزش جوزف» – و این یکی بر روی مکانیک مبارزه و پیشرفت تمرکز دارد. ابتدا، تریلر کلاس های شخصیت های متعدد موجود را توضیح می دهد، از سربازان غوغا متمرکز و تک تیراندازها گرفته تا شفا دهنده ها و متخصصان هوانوردی. همانطور که می توانید تصور کنید، هر کلاس نقاط قوت و ضعف خود را دارد. به عنوان مثال، کلاس های پروازی در برابر انواع کماندار آسیب پذیر خواهند بود.

بازیکنان همچنین می توانند با افزایش رتبه کلاس خود، آمار شخصیت خود را بهبود بخشند و مهارت های جدیدی را به آنها بیاموزند. این کار از طریق تبلیغات به دست آمده با صرف Honor انجام می شود، که پاداشی است که برای تکمیل ماموریت ها دریافت می کنید. کلاس های شخصیت های مختلف انواع مختلفی از تبلیغات را کسب می کنند. به عنوان مثال، Alan، قهرمان داستان و یکی از 60 شخصیت قابل بازی در بازی، به کلاس Advanced Lord می رسد و پس از آن به لطف اسب سواری، سرعت حرکت در سراسر نقشه را افزایش می دهد.

راه دیگری برای تقویت شخصیت خود، یافتن و مقابله با مراحل کمکی است. مراحل کمکی اساساً نبردهای قابل تکراری هستند که در سراسر نقشه پراکنده شده اند و به شما امکان می دهند تجربه و طلای بیشتری کسب کنید. تکمیل مراحل کمکی آیتم های دیگری را در اختیار شما قرار می دهد که به پیشرفت شما کمک می کند، مانند رساله های نظامی که به شخصیتی که استفاده می کنید امتیاز تجربه رایگان می دهد و موارد دیگری که می توانند آمار و ویژگی های خاص شخصیت شما را بهبود بخشند، از HP گرفته تا حمله و دفاع. موارد را نیز دریافت کنید بیشتر.

برای جزئیات بیشتر تریلر زیر را ببینید.

در تریلر قبلی «راهنمای آموزشی جوزف» که توسط اطلس منتشر شد، ارباب تکشاخ اکتشاف، جستجوها، ایجاد و تعمیق پیوند با دوستان و غیره.

ارباب تکشاخ در 8 مارس برای PS5، Xbox Series X/S، PS4 و Nintendo Switch منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید