Unicorn Overlord بیش از 100 ساعت محتوا دارد


ادعای اینکه یک بازی 100 ساعت محتوا دارد، این روزها رایج است. استودیو لاریان در مورد یک بازی معمولی می گوید: دروازه بالدر 3 یک بازی معمولی تقریباً 75-100 ساعت طول می کشد. معکوس فاینال فانتزی 7 تتسویا نومورا، مدیر خلاقیت، قول 100 ساعت محتوا برای ادامه این کار داده است.

طراح بازی Wataru Nakanishi تایید کرد که بازی بیش از 100 ساعت زمان بازی دارد. ارباب تکشاخ، بازی RPG تاکتیکی فانتزی جدید Vanillaware. او در مصاحبه ای با Famitsu گفت: “فقط 50 ساعت طول می کشد تا در تلاش اصلی پیشرفت کنید و بیش از 100 ساعت طول می کشد تا کل بازی از جمله ماموریت های جانبی انجام شود.” ”

با این حال، به دلیل آزادی بازیکنان، زمان بازی آنها می تواند بسیار متفاوت باشد. زمانی که بازی را به صورت داخلی آزمایش کردیم، بیش از 100 ساعت طول کشید و برخی از بازیکنانی که اولین بار بودند توانستند آن را در 40 ساعت کامل کنند.» به نظر می رسد بستگی به میزان تجربه بازیکن دارد.

ارباب تکشاخ در 8 مارس 2024 برای Xbox Series X/S، PS5، PS4 و Nintendo Switch منتشر می شود. صحنه در قاره Febris است، جایی که نژادهای مختلفی مانند انسان، الف ها، فرشتگان و بهترین ها در کنار هم زندگی می کنند. پس از شروع جنگ، شاهزاده آلن کورنیا حلقه تکشاخ را در دست می گیرد و باید علیه ژنرال والمور شورش کند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید