Unicorn Overlord دارای بیش از 60 شخصیت قابل بازی است


بازی RPG تاکتیکی جدید Vanillaware ارباب تکشاخ یک بازی بسیار بزرگ است، با 50 ساعت محتوای جستجوی اصلی (بیش از 100 ساعت اگر ماموریت های جانبی را نیز انجام دهید). مدت زمان ماندگاری در نهایت به بازیکن بستگی دارد، اما چیزی که بازیکنان را مشغول نگه می‌دارد، تعداد زیاد شخصیت‌های قابل بازی است.

در جریان کنفرانس رسانه ای اطلس در توکیو گیم شو 2023، فامیتسو (ترجمه شده توسط DeepL) متوجه شد که بیش از 60 شخصیت و 60 نوع “سرباز” وجود خواهد داشت. به دوستان خود و سربازان مختلف از نژادهای مختلف، از جمله انسان ها، الف ها، جانوران و فرشتگان دستور دهید تا ژنرال های دشمن را شکست دهند.

در این داستان، شخصیت اصلی آلن با ارتش آزادیبخش در دنیای Febris به ماجراجویی می پردازد تا آن را از چنگ ژنرال والمور آزاد کند. همانطور که شهرها و شهرها را آزاد می کنید، باید همزمان آنها را بازسازی کنید. آموزش و تجهیز متحدان خود نیز ضروری است. هیچ محدودیتی برای شخصیت هایی که می توان به جنگ وارد کرد وجود ندارد.

شایان ذکر است که با وجود بیش از 60 شخصیت قابل بازی، بیش از 100 شخصیت در بازی وجود دارد و تعاملات زیادی وجود دارد.این تیم پشت سر است 13 نگهبان: Aegis Rim، می توانید انتظار رشد شخصیت زیادی داشته باشید.

ارباب تکشاخ در 8 مارس 2024 برای Xbox Series X/S، PS5، PS4 و Nintendo Switch منتشر می شود. منتظر جزئیات بیشتر و گیم پلی بازی در هفته های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید