توسعه دهنده Unicorn Overlord Vanillaware در حال توسعه یک RPG اکشن فانتزی جدید است


از جانب تاج اژدها و 13 نگهبان: Aegis Rim اخیرا، ارباب تکشاخ توسعه دهنده ژاپنی Vanillaware در طول سال ها عناوین قابل توجه و با استقبال خوبی ارائه کرده است و با توجه به این سابقه، طرفداران این استودیو به همان اندازه علاقه مند هستند که ببینند چه چیزی در آینده توسعه می یابد. و با توجه به این واقعیت که استودیو به تازگی آن را منتشر کرده است، جزئیات مشخصی در مورد آن جبهه برای مدتی در دسترس نخواهد بود. ارباب تکشاخ خیلی وقت پیش نبود که اطلاعاتی در مورد پروژه بعدی Vanillaware منتشر شد.

Vanillaware اخیراً از طریق حساب رسمی خود جزئیات مختصری از بازی آینده را در توییتر تأیید کرده است. این استودیو با تأیید اینکه به دنبال استخدام کارکنان بیشتر و راهنمایی متقاضیان از طریق لیستی از موقعیت های مختلف است، فاش کرد که در حال کار بر روی یک RPG اکشن فانتزی جدید است.

هنوز مشخص نیست که ساخت یک اکشن RPG دقیقاً چه معنایی برای Vanillaware دارد ارباب تکشاخ نبرد نوبتی 13 نگهبان بر اساس استراتژی زمان واقعی، این استودیو در گذشته روی چند چیز مختلف کار کرده است، اما با نگاهی به لیستی که به دنبال یک هنرمند دو بعدی و طراح پس زمینه است، این پروژه حداقل از نظر زیبایی شناسی و طراحی بصری منحصر به فرد است. به نظر می رسد که موفق نخواهد شد. این بسیار متفاوت از بازی های گذشته Vanillaware است.

توسعه دهنده همچنین آثار هنری عنوان را به نمایش گذاشت تا با توییت فوق الذکر همراه شود. آن را در زیر بررسی کنید.

در حین، ارباب تکشاخ بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4 و Nintendo Switch موجود است. بیش از 500000 دستگاه در سراسر جهان فروخته شده است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید