نسخه ی نمایشی Unicorn Overlord اکنون برای PS5، Xbox Series X/S و PS4 در دسترس است


پس از انتشار روی نینتندو سوییچ، ارباب تکشاخ نسخه ی نمایشی در حال حاضر برای Xbox Series X/S، PS4 و PS5 در دسترس است. این برای همه بازیکنان رایگان است و پیشرفت شما به بازی منتقل می شود.

این نسخه ی نمایشی چندین جنبه از RPG استراتژی تاکتیکی را به نمایش می گذارد، از جنگ و نبردهای تصادفی گرفته تا مکالمات و اکتشاف در نقشه جهان که در آن می توانید آیتم های تصادفی را جمع آوری کنید. بازیکنان، آلن، ولیعهد سابق پادشاهی کورنیا را در سفری برای شکست دادن امپراتوری زنویرا کنترل می کنند. متحدین را از کلاس های مختلف استخدام کنید (بیش از 60 شخصیت قابل بازی در دسترس است) و می توانید مقاومتی عظیم برای پس گرفتن Febris ایجاد کنید.

قلعه‌ها و شهرک‌هایی برای آزادسازی وجود دارد، و با بازسازی آن‌ها به میخانه‌ای برای غذا دسترسی خواهید داشت. اینها مزایای مختلفی را ارائه می دهند و به شما این امکان را می دهند که با واحد خود رابطه ای قابل اعتماد ایجاد کنید. Vanillaware عنوان می کند که بیش از 100 ساعت گیم پلی و “بزرگترین حجم محتوا” تا به امروز دارد. ارباب تکشاخ ' در 8 مارس منتشر خواهد شد، بنابراین تا آن زمان جزئیات را به شما اطلاع خواهیم داد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید