Uncharted: Drake’s Fortune بازسازی شده در حال توسعه – Rumor


به عنوان یکی از بزرگترین و موفق ترین دارایی های سونی، ناشناخته ممکن است آینده لزوماً در خطر نباشد، زیرا آخرین بازی جدید این سری تقریباً هفت سال پیش در سال 2017 منتشر شد. Uncharted: Lost Legacy، مطمئناً سؤالاتی در مورد مدت زمان خاموش ماندن سریال وجود داشته است.با این حال، به گفته خودی های شناخته شده، جدید است ناشناخته این بازی در واقع در حال توسعه است.

در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست XboxEra، نیک بیکر و جان کلارک، بنیانگذاران XboxEra ادعا کردند که این یک بازسازی اولیه از بازی اول است. ناشناخته عنوان، 2007 Uncharted: Drake's Fateدر حال حاضر برای PS5 در حال توسعه است. در حالی که هیچ تضمینی وجود ندارد که این پروژه به نتیجه برسد، بیکر گفت: “حداقل، به شدت در حال بررسی است.”

بیکر و کلارک همچنین گفتند که به طور مستقل اطلاعاتی در مورد بازسازی به دست آورده اند و “شواهد” صحت آن را دیده اند. بیکر در ادامه افزود که اطلاعات مورد بحث “نشان نمی دهد” که بازسازی توسط سازنده سری Naughty Dog یا Bluepoint Games (که بازی 2015 را توسعه داده است) در حال توسعه است. Uncharted: Nathan Drake Collection، اما مشخص نیست که دقیقاً چه کسی آن را توسعه می دهد.

جالب اینجاست که نیل دراکمن، رئیس Naughty Dog، سال گذشته گفت که استودیو “تمام” شده است. ناشناختهاندکی پس از آن، Naughty Dog گفت که “برای ساختن یک تیم آینده، نه فقط برای عناوین جدید، بلکه برای میراث بازی ما، استخدام می کند.” ناشناخته

با توجه به درز، جدید ناشناخته این بازی توسط یک استودیوی جدید در حال ساخت است. به طور گسترده حدس زده می شود که استودیوی مورد بحث یک استودیوی سن دیگو است که با همکاری استودیو پلی استیشن ویژوال آرتز تأسیس شده است. آگهی استخدام در سال 2022 نشان می دهد که استودیو در حال توسعه پروژه های جدید هیجان انگیز با Naughty Dog در سریال های محبوب است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید