شایعات حاکی از آن است که یک بازی مبارزه ای معرفی نشده در سبک Super Smash Bros توسط Riot کنسل شده است.


Riot Games است لیگ اسطوره ها بازی مبارزه ای سال آینده جهان را حتی بیشتر گسترش می دهد 2XKO، با این حال، تا همین اواخر، این بازی اتحاد فضایی که شرکت روی آن کار می کرد.

میخائیل کلیمنتوف، روزنامه‌نگار می‌گوید که Riot Games با نام رمز « مهمانی استخر این است برادران فوق العاده سر و صدا این شرکت اوایل سال جاری این بازی را لغو کرد. به طور خاص، این شرکت این بازی را متمرکز بر ورزش های الکترونیکی و Super Smash Bros. DX به طور خاص، تیمی متشکل از 70 تا 80 نفر روی آن کار می کردند تا اینکه در ماه می لغو شد.

کلیمنتوف است مهمانی استخر در ابتدا به عنوان یک جنگنده پلت فرم هاردکور با تاکید بر ورزش های الکترونیکی، مدیران Riot Games تصور می شد. multiversus، بازی های WB بازی رایگان درهم کوبیدنیک جنگنده سکوی الهام گرفته از مهمانی استخر در مرحله توسعه، تلاش هایی برای معرفی عناصر غیر معمولی از جمله عناصر پارتی بازی انجام شد، اما این موضوع بسیاری از اعضای تیم سازنده را ناامید کرد.

جو هیکسون، مدیر ارشد ارتباطات Riot Games در این گزارش گفت: «در هر زمان، پروژه‌های متعددی در مراحل مختلف تحقیق و توسعه داریم، با راه‌اندازی و بسته شدن پروژه‌ها چندین بار در سال».

طبق گزارش کلیمنتوف: مهمانی استخر تیم توسعه پس از لغو عنوان، پیشنهادهایی برای تخصیص مجدد به پروژه‌های دیگر در Riot Games دریافت کرد و سایر اعضا از طریق هیئت‌های شغلی داخلی به دنبال نقش در جای دیگری بودند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید