بازی چند نفره معرفی نشده Far Cry Spin-Of Captain Razorhawk Nizi Warrior دارای رتبه توسط PEGI


به نظر می رسد توسط یوبی سافت ساخته شده است. دور فریاد اسپین آف بر اساس نمایش انیمیشن بر اساس دور فریاد اسپین آف.

همانطور که توسط Game Rant کشف شده است، PEGI عناوین منتشر نشده Ubisoft را در قالب زیر رتبه بندی کرده است: کاپیتان Razorhawk Rainbow Warrior.اگر نامی برای آن وجود دارد، این بازی بر اساس مجموعه انیمیشنی نتفلیکس ساخته خواهد شد ریمیکس Captain Razorhawk: A Blood Dragon، خود با الهام از دوری 3 محصولات مشتق شده در سال 2013، Far Cry 3: Blood Dragon.

با توجه به رتبه بندی PEGI، کاپیتان Razorhawk Rainbow Warrior یک بازی چند نفره خواهد بود که در آن بازیکنان در “مسابقات مرگ لیزری” شرکت خواهند کرد و “برای از بین بردن بیشترین دشمنان به رقابت خواهند پرداخت.” ظاهراً ظاهر تلطیف شده سری انیمیشن نیز اتخاذ خواهد شد و در نقدها واکنش شخصیت ها به تیراندازی به عنوان “غیرواقعی، با شکسته شدن شخصیت ها در هنگام حمله” توصیف می شود.

این بررسی همچنین اشاره می‌کند که بازی از ریزتراکنش‌ها استفاده می‌کند و به بازیکنان امکان می‌دهد آیتم‌های درون بازی مانند لوازم آرایشی را خریداری کنند.

طبق اطلاعات فاش شده، یوبی سافت دو محصول خواهد داشت. دور فریاد عناوین در حال پیشرفت – far cry 7 و یک بازی تیراندازی چندنفره – گفته می شود که هر دو برای عرضه در سال 2025 هدف قرار خواهند گرفت.

آگوست گذشته، یوبی سافت موارد زیر را اعلام کرد: بسیار اولیه و دور کرای 5 او به‌عنوان مدیر IP جدید این مجموعه، در مرکز داستان قرار خواهد گرفت.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید