Project Q

Ubisoft’s Project Q در ماه های آینده 3 تست پخش بزرگ خواهد داشت – شایعه


یوبی سافت پروژه Qعنوان PvP آتی است که سال گذشته به طور رسمی معرفی شد و طبق گزارشات، پیشرفت ثابتی دارد. به گفته تام هندرسون از Insider Gaming (که این عنوان را قبل از فاش شدن فاش کرد)، بازی میدان نبرد در ماه‌های آینده دارای سه بازی «عظیم» خواهد بود.

اولین مورد برای اواخر ژانویه، دوم در آوریل و سوم در ژوئن برنامه ریزی شده است. طبق گزارش‌ها، هر آزمایش حدود یک هفته طول می‌کشد، و اگرچه مشخص نیست که آنها چه هستند، منابع یوبی‌سافت فاش کرده‌اند که “تغییرات قابل توجهی” از آخرین آزمایش انجام شده است.

همانطور که ناشر می گوید پروژه Q یکی از حالت ها، “Showdown”، اما نه بتل رویال، ظاهراً همان مکانیزم را دارد (طبق تصاویری که توسط Insider Gaming دیده شده است). حالت دیگر، «منطقه نبرد»، شاهد بود که دو تیم چهار نفره از بازیکنان برای کسب امتیاز با هم مبارزه می‌کردند و تمرکز اولین تست بازی ما بود.

پنجره انتشار Project Q تایید نشده است و Ubisoft سال گذشته اعلام کرد که در مراحل اولیه توسعه قرار دارد.از دیگر پروژه‌های چند نفره که هنوز در حال آزمایش هستند، می‌توان به شوتر رقابتی بحث‌برانگیز اشاره کرد X Defiant و یک تیرانداز PvE مسیر یابلطفا برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha