یوبی‌سافت حساب‌هایی را که بازی‌ها را خریداری کرده‌اند حذف نمی‌کند


پس از توئیت اخیر (به پایین مراجعه کنید) مبنی بر اینکه یوبی سافت حساب های کاربری خود را به دلیل عدم فعالیت بسته است، بسیاری نگران کتابخانه بازی خود بودند و ناشر سیاست حذف حساب خود را روشن کرده است. او به IGN گفت که اگرچه حساب‌های غیرفعال را مطابق با مقررات حفاظت از داده‌های عمومی اتحادیه اروپا (GDPR) حذف می‌کند، اما حساب‌هایی که بازی‌ها را خریداری کرده‌اند را حذف نخواهد کرد.

این سیاست مدت زمانی را که شرکت ها می توانند اطلاعات شخصی را ذخیره کنند تنظیم می کند و به جلوگیری از تقلب کمک می کند. هنگام بررسی حذف حساب، معیارهای مختلفی در نظر گرفته می‌شود، از جمله فعالیت از زمان ایجاد، کتابخانه بازی (به یاد داشته باشید که عناوین خریداری‌شده واجد شرایط نیستند)، اشتراک‌های فعال و دوره‌های عدم فعالیت.

همچنین اخیراً قانونی وضع کرده است که حساب‌هایی که کمتر از چهار سال غیرفعال بوده‌اند، واجد شرایط حذف نیستند. اگر کاربر ایمیلی دریافت کرد که به او اطلاع می‌دهد حسابش به زودی حذف می‌شود، می‌تواند دوباره وارد شود و از پیوند برای فعالسازی مجدد حساب خود استفاده کند. بنابراین همه بازی های یوبی سافت حتی اگر غیر فعال باشند از دست نمی روند. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سیاست های یوبی سافت بخوانید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *