یوبی سافت تا آوریل 2024 بازی معرفی نشده “بزرگ” را عرضه می کند


یوبی‌سافت در ماه‌های اخیر لغو یا به تعویق افتادن تعدادی از پروژه‌ها را اعلام کرده است، اما با توجه به زمان‌بندی انتشار در حال حاضر، به نظر می‌رسد که این شرکت در سال آینده پر از مشکلاتی است. و در حالی که بیشتر عناوینی که در آن دوره برای عرضه در نظر گرفته شده اند قبلاً به طور رسمی توسط این شرکت معرفی شده اند، به نظر می رسد عناوینی هستند که هنوز ناشناخته هستند.

در آخرین گزارش مالی سه ماهه خود، یوبی سافت اکنون هشت بازی دارد که قرار است در سال مالی 2023/24 منتشر شود، که در 31 مارس سال آینده به پایان می رسد، که یکی از آنها به عنوان یک بازی “مهم” معرفی نشده پیش نمایش می شود.

سایر عناوین منتشر شده در این دوره عبارتند از: Assassin’s Creed Mirage، Avatar: Pandora’s Frontier، Skull and Bones، The Crew Motorfest، Rainbow Six Mobile، Division Resurgence، و X Defiant.جالب اینجاست که ذکر نشده است دیویژن هارتلند، که قبلاً چندین بار به تعویق افتاده است (مشابه برخی از بازی های ذکر شده در بالا).

با توجه به اینکه نمایشگاه Ubisoft Forward در کمتر از یک ماه آینده در پیش است، این شرکت احتمالاً یک بازی بدون نام را که قرار است در ماه های آینده منتشر شود، علاوه بر ارائه به روز رسانی در مورد سایر بازی های آینده، معرفی خواهد کرد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید