Ubisoft حقوق پخش ابری را برای عناوین Activision Blizzard به دست آورد


Ubisoft اعلام کرده است که عناوین Activision Blizzard به سرویس اشتراک پریمیوم این شرکت، Ubisoft+ می‌آیند. این شرکت حقوق استریم ابری را برای “پرده کامل” عنوان دوم دریافت خواهد کرد. ندای وظیفه. پس از تکمیل خرید مایکروسافت، عناوین جدید برای 15 سال آینده نیز اضافه خواهند شد.

این شرکت گفت: «بازی‌ها در Ubisoft+ فهرست می‌شوند و همچنین برای Ubisoft در دسترس خواهند بود تا به شرکت‌های بازی ابری، ارائه‌دهندگان خدمات و سازندگان کنسول‌ها مجوز دهند.» اگر Ubisoft+ Multi Access دارید، این عناوین روی رایانه شخصی، کنسول های ایکس باکس، آمازون لونا و پلی استیشن (از طریق Ubisoft+ Classics) قابل پخش هستند.

کریس ارلی، معاون ارشد مشارکت های استراتژیک و توسعه کسب و کار در یوبی سافت، گفت: در طول 15 سال گذشته، ما خدمات آنلاین و اکوسیستم توزیع خود را به یکی از کامل ترین ها در صنعت تبدیل کرده ایم. معامله امروز به بازیکنان فرصت های بیشتری برای دسترسی و لذت بردن از برخی از بزرگترین برندهای صنعت بازی می دهد. “

جزئیات بیشتر در مورد اضافه شدن عناوین اکتیویژن بلیزارد و «سایر پلتفرم‌های بازی ابری» به یوبی‌سافت پلاس در تاریخ بعدی اعلام خواهد شد. در ضمن، منتظر به روز رسانی ها باشید.

در مورد وضعیت خرید، مایکروسافت یک ارسال نهایی را به اداره بازار مصرف کننده بریتانیا ارسال کرده است، که قبلاً خرید را مسدود کرده بود. قرار بود در 29 آگوست حکم صادر شود، اما به هر دو طرف دو ماه فرصت داده شد تا موضوع را حل و فصل کنند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *