Ubisoft از نمایشگاه E3 2023 صرف نظر کرد و Ubisoft Forward را در 12 ژوئن معرفی کرد


نینتندو و ایکس باکس قبلاً از نمایشگاه E3 2023 در لس آنجلس در ژوئن امسال خارج شده اند. حالا نوبت یوبی سافت است که علیرغم تایید وجودش، شرکت نکند. در بیانیه‌ای به VGC، این شرکت تصمیم گرفته است «در مسیری متفاوت حرکت کند» و قصد دارد یک رویداد Ubisoft Forward Live را در 12 ژوئن در لس‌آنجلس میزبانی کند.

“E3 در طول سال ها لحظات فراموش نشدنی را در سراسر صنعت ایجاد کرده است. در ابتدا قصد داشتیم یک حضور رسمی در E3 داشته باشیم، از آن زمان تصمیم گرفتیم مسیر متفاوتی را طی کنیم. ما یک رویداد Ubisoft Forward Live را در 12 ژوئن در لس آنجلس میزبانی خواهیم کرد. ما نگاه می کنیم. به زودی جزئیات بیشتری را با بازیکنان به اشتراک خواهیم گذاشت.”

میزبان ReedPop، که مسئول سازماندهی نمایش امسال از طریق Entertainment Software Associated است، هنوز در مورد چرخش رویدادها اظهار نظری نکرده است.

یوبی سافت قبلاً وعده داده بود که برای E3 2023 یک “خط قوی” ایجاد کند، اما پس از شایعات به تعویق افتادن Assassin’s Creed Mirage و خدمه: جشنواره موتور، من هنوز نمی دانم که آیا برنامه ها تغییر کرده اند یا خیر. مانند آن، سراب باید گیم پلی را با هم فاش کنیم آواتار: مرزهای پاندورا (همچنین ممکن است یک پنجره انتشار مشاهده کنید). چه کسی می داند جمجمه و استخوان ها همچنین به نظر می رسد که تاریخ انتشار دیگری را قبل از تاخیر اجتناب ناپذیر بعدی اعلام کند. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *