یوبی سافت اعلام کرده است که قصد دارد 10 بازی را تا آوریل 2024 منتشر کند


یوبی‌سافت در سال‌های اخیر شاهد انبوهی از تاخیرها و لغو بازی‌های خود بوده است، اما زمان‌بندی انتشار این شرکت که در سال‌های اخیر در برخی مواقع پراکنده به نظر می‌رسید، به نظر می‌رسد چند ماه آینده را با چندین نسخه اصلی پر کند.

اوایل سال جاری، یوبی سافت اعلام کرد که قصد دارد هشت بازی را تا پایان سال مالی جاری یعنی 31 مارس 2024 منتشر کند و در آخرین تماس سه ماهه خود، این تعداد را به روز کرد و چند عنوان دیگر را به لیست خود اضافه کرد.

یوبی‌سافت می‌گوید که از هم‌اکنون تا 31 مارس سال آینده 10 بازی را منتشر نخواهد کرد، که نباید خیلی غافلگیرکننده باشد.این شاملAssassin’s Creed Mirage، The Crew Motorfest، Avatar: Pandora’s Frontier، Prince of Persia: Lost Crown، Skull and Bones، XDefiant، Just Dance 24، Rainbow Six Mobile، و تجدید حیات بخش.

علاوه بر این 9 عنوان، یوبی سافت گفته است که تا پایان سال مالی جاری «بازی بزرگ دیگری» را منتشر خواهد کرد، هرچند مشخص نکرده است که چه خواهد بود.قانون شکنان جنگ ستارگانالبته زمانی در سال 2024 عرضه خواهد شد، اما هنوز نمی دانیم که در سه ماهه اول سال جاری عرضه خواهد شد یا خیر.

به ویژه، هیچ اشاره ای به تاخیرهای مکرر نشده است.دیویژن هارتلند یا کی منتشر میشه؟نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *