یوبی سافت اعلام کرد که بازی بزرگ به 2024/25 موکول شده است


یوبی سافت در گزارش مالی اخیر خود برای نیمه اول سال مالی 2023/24 (تا 31 مارس 2024) اعلام کرد که “بازی های بزرگ مقیاس” نامشخص از سال مالی جاری به سال مالی بعدی موکول خواهند شد. این شرکت می گوید این به آن اجازه می دهد تا “ایجاد ارزش” را به حداکثر برساند.

در این گزارش آمده است: «عملکرد قوی در سه ماهه دوم و حرکت قوی فعلی برند یوبی سافت باید اعتماد را برای باقی سال ایجاد کند. “بنابراین ما همچنان به ارائه راهنمایی های اعلام شده خود در مورد رشد درآمد قوی و سود عملیاتی غیر IFRS در حدود 400 میلیون یورو، بدون انتشار سایر بازی های بزرگ در سه ماهه پایانی سال مالی جاری همانطور که از ابتدا برنامه ریزی کرده بودیم، ادامه می دهیم. می توانید بررسی کنید. ”

ما تصمیم گرفتیم این بازی بزرگ دیگر را در سال 2024-25 راه اندازی کنیم تا ارزش آفرینی را به حداکثر برسانیم.

یوبی سافت به صراحت به بازی مورد اشاره اش اشاره نکرده است، اما احتمالاً یک عنوان جهان باز آینده از شرکت Massive Entertainment است. قانون شکنان جنگ ستارگان. پیش از اعلام رسمی بازی، گزارش‌ها حاکی از آن است که قرار است در سال 2024 به طور رسمی منتشر شود و طبق گزارش‌ها، این شرکت تاریخ انتشار را در سه ماهه اول سال جاری (یعنی سه ماهه چهارم سال مالی جاری) هدف قرار داده است. .

در حال حاضر، یوبی سافت چندین نسخه اصلی دیگر را برای باقی مانده سال مالی برنامه ریزی کرده است. Assassin’s Creed Nexus VR در ماه نوامبر، آواتار: مرز پاندورا دسامبر و شاهزاده ایرانی: تاج گمشده در ژانویه.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید