عنوان Ubisoft Massive از Star Wars ممکن است قبل از 31 مارس 2024 عرضه شود – شایعه


درست در میانه فراز و نشیب های اخیر صنعت بازی، یوبی سافت قرار دارد. عدم انتشار عمده در ماه های اخیر منجر به لغو چندین پروژه و خسارات شدید شده است. با این حال، امیدی وجود دارد که Assassin’s Creed Mirage، Skull and Bones، The Crew Motorfest، XDefiant، Avatar Frontier of Pandora، بازی‌های معرفی‌نشده «Massive» که قبل از آوریل 2024 منتشر شدند.

یک منبع آشنا با برنامه های یوبی سافت با اتان گچ از کوتاکو مصاحبه کرد و گفت این بازی یک بازی بی نام از شرکت Ubisoft Massive است. جنگ ستارگان عنوان.در داخل به عنوان شناخته شده است مارپیچ پروژه این توسط کارگردان خلاق جولیان گرایتی هدایت می شود. تقسیم این سریال که به خاطر این سریال معروف است، طبق گزارش‌ها سفر فضایی بین سیاره‌ای انجام خواهد شد. متاسفانه به گفته دو منبع، این پروژه پیشرفت چندانی نداشته است.

طبق گزارشات، انتظارات زیادی وجود دارد و برخی گمانه زنی می کنند که این می تواند اولین بلاک باستر خارج از کشور یوبی سافت باشد. قاتلان عقیده. با این حال، ممکن است انتشار آن در این سال مالی بسیار بلندپروازانه باشد و ممکن است به سال مالی 2025 که از اول آوریل 2024 شروع می شود و در 31 مارس 2025 به پایان می رسد کاهش یابد. مسلماً نسخه 2025 اولین نسخه نیست. یک تاریخ شایعه شده بود.

در پاسخ، یکی از سخنگویان یوبی سافت به سادگی گفت: “ما در مورد شایعات یا حدس و گمان ها اظهار نظر نمی کنیم.” در Ubisoft Forward در 12 ژوئن، احتمالاً متوجه خواهیم شد که آیا امسال عرضه می شود یا خیر، و نام رسمی آن را خواهیم دانست. لطفا صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *