ubisoft massive star wars

پروژه جنگ ستارگان Ubisoft Massive بازیکنان آزمایش کننده می خواهد


یوبی سافت تقریبا دو سال پیش این موضوع را تایید کرد. تقسیم توسعه دهنده Massive Entertainment قصد دارد دنیای باز جدیدی را توسعه دهد. جنگ ستارگان در آن زمان گفته می شد که این بازی «در مراحل اولیه توسعه» قرار داشت و جای تعجب نیست که از آن زمان چیز زیادی در مورد آن نشنیده باشیم.

شرکت Massive Entertainment اخیراً در توییتر تأیید کرده است که به دنبال بازیکنان آزمایش کننده برای بازی خود است. جنگ ستارگان خود تست پخش پروژه در مالمو، سوئد، جایی که استودیو در آن مستقر است، برگزار خواهد شد.

البته تست بازی یک فرآیند مداوم است که همزمان با توسعه در مراحل مختلف اتفاق می‌افتد، بنابراین لزوماً نشان‌دهنده نزدیک‌تر شدن پروژه به انتشار نیست، اما در این مورد، استودیو پیشرفت کافی برای آماده‌سازی داشته است. . به بازیکنان منتخب اجازه دهید تا به ساخت‌های توسعه اولیه دست پیدا کنند و در مورد نحوه شکل‌گیری اوضاع بازخورد دریافت کنند.

بر اساس گزارش ها، سرگرمی در مقیاس بزرگ جنگ ستارگان هدف این پروژه «در اولین فرصت» در سال 2025 است.قبل از آن، توسعه دهندگان منتشر خواهند کرد آواتار: مرزهای پاندورا– گزارش ها ادعا می کنند که این عنوان در پشت صحنه با مشکلات توسعه روبرو شده است. یوبی سافت اخیراً بازی را به سال مالی 2023-24 به تعویق انداخته است.

نویسنده: Shubhankar Parijat