ubisoft massive star wars

به گفته کارگردان، بازی جنگ ستارگان Ubisoft Massive امسال معرفی خواهد شد


چندین جنگ ستارگان تایید شده است که این عنوان در چندین استودیو بزرگ در سراسر صنعت در حال توسعه است و به احتمال زیاد امسال تعدادی جزئیات جدید و ملموس از جمله استودیو سازنده Massive Entertainment را دریافت خواهیم کرد. یک بازی جهان باز در حال توسعه. تقسیم.

توسعه Massive در ژانویه 2021 تایید شد جنگ ستارگان به نظر می رسد که بازی قرار است در سال 2023 به طور کامل معرفی شود. Gerighty اخیراً در توییتر نوشت: به ما در یک ماجراجویی بپیوندید. این توییت با یک تصویر همراه بود جنگ ستارگان عنوان در صورتی که ابهامی وجود داشته باشد که دقیقاً به چه چیزی اشاره می کند.

جزئیات جنگ ستارگان این بازی تقریباً در حال حاضر وجود ندارد و اطلاعات کمی در مورد آن وجود دارد به جز اینکه یک عنوان جهان باز خواهد بود. قبلاً شناخته شده بود، اما اکنون تصور می شود که پیشرفت بیشتری داشته باشد. Massive Entertainment اخیراً شروع به جستجوی بازیکنان آزمایش کننده برای بازی خود کرده است. جنگ ستارگان کسب و کار.

با این حال، گزارش ها ادعا می کنند که این بازی ممکن است تا سال 2025 منتشر نشود. به طور خاص، در حال حاضر، Massive Entertainment آواتار: مرز پاندورا، این باید تا آوریل 2024 باشد (اگر قرار باشد به گزارش‌ها اعتماد شود، به نظر می‌رسد که بر بخش عادلانه‌ای از مسائل توسعه تأثیر گذاشته است).

نویسنده: Shubhankar Parijat