یوبی‌سافت قصد دارد در چند سال آینده نیروی کار Assassin’s Creed را تا 40 درصد افزایش دهد.


قاتلان عقیدهاز زمانی که وجود داشته است، فرنچایز پرچمدار یوبی سافت بوده است و در طول سال ها رشد قابل توجهی داشته است، بنابراین مشخص است که به این زودی ها از بین نخواهد رفت. در واقع، یوبی سافت قصد دارد به طور قابل توجهی گسترش بیشتری داشته باشد، با هدف افزایش تعداد افراد درگیر در این فرنچایز تا 40 درصد.

همین موضوع توسط مدیر عامل شرکت ایو گیلموت در آخرین تماس با درآمد شرکت (از طریق VGC) تایید شد. Guillemot گفت که این توسعه “طی چند سال آینده” به عنوان بخشی از “تخصیص مجدد پیشرونده منابع” یوبی سافت انجام خواهد شد. امروزه، این شرکت در حال حاضر بیش از 2000 کارمند دارد که روی این توسعه کار می کنند.قاتلان عقیدهامتیازی که استودیوهای زیادی را در بر می گیرد.

“به عنوان بخشی از تخصیص مجدد تدریجی منابع، به ویژه: قاتلان عقیده گیلمو گفت: ما شاهد افزایش 40 درصدی قدرت برند در چند سال آینده خواهیم بود.

یوبی سافت در حال حاضر شش عدد داردقاتلان عقیدهعناوین تایید شده در حال توسعه هستند. نزدیکترین به راه اندازی استAssassin’s Creed Mirageگیم‌پلی مورد انتظار احتمالاً در نمایشگاه Ubisoft Forward ماه آینده معرفی خواهد شد، اما گزارش‌ها می‌گویند که این بازی به ماه اکتبر به عقب کشیده شده است. پس از آن، در دو قسط اصلی بعدی،اسم رمز قرمزونام کد HEXEنیز در حال حاضر در حال تولید است.

ما در حال توسعه یک RPG اکشن جهان باز برای دستگاه های تلفن همراه هستیم.اسم رمز Assassin’s Creed Jade،علاوه بر عناوین VRNexusبازی چند نفره مستقلشکست ناپذیر.

طبق اطلاعاتی که در اوایل سال جاری منتشر شد، علاوه بر شش عنوان فوق، یوبی سافت چهار عنوان دیگر نیز در مراحل مختلف تولید دارد که هنوز به صورت عمومی اعلام نشده است.سحابی پروژه،یک بازی با سه تنظیمات مختلف. حمله پروژه، یک عنوان رایگان برای بازی 4 نفره به صورت Co-op. پژواک پروژه، یک بازی چند نفره که بر اساس فناوری محاسبات ابری Scalar یوبی سافت ساخته شده است.و عاقبت فوق الذکرNexus.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید