یوبی سافت 60 کارمند از دفاتر کارولینای شمالی و ایالات متحده را اخراج کرد


یوبی سافت 60 کارمند خود را از دفاتر خود در کارولینای شمالی و نیوکاسل بریتانیا اخراج کرد. به نظر می رسد که کاهش مشاغل در درجه اول بر بخش خدمات مشتریان شرکت متمرکز است. از آن زمان، کارمندان اخراج کارکنان را در توییتر تأیید کردند و برخی فاش کردند که اخراج بدون هیچ گونه هشدار یا آمادگی انجام شده است.

در بیانیه ای، این شرکت اعلام کرد که کاهش مشاغل بخشی از تلاش برای ایجاد تغییرات سازمانی است تا بتواند بر ارائه حمایت مداوم از بازیگران خود تمرکز کند.

یوبی‌سافت در بیانیه‌ای اعلام کرد: «تیم مرکز ارتباط با مشتری یوبی‌سافت در حال توسعه سازمان خود است تا بر جایی تمرکز کند که بتواند تأثیر قابل‌توجهی داشته باشد، در حالی که به تعهد خود برای حمایت مداوم از بازیکنان در هر کجای جهان وفادار می‌ماند». ما تخمین می زنیم که تغییر سازمانی ممکن است بر 60 عضو تیم از دفاتر ما در کری، کارولینای شمالی، ایالات متحده آمریکا و نیوکاسل، بریتانیا تاثیر بگذارد.

یوبی سافت با برخی از عناوین با مشکلات قابل توجهی مواجه است. با توجه به شایعات مربوط به ماه آوریل، این شرکت سلول خرد شده این تنظیم “هفته ها” قبل از اعلام لغو شد.

در همین حال، این شرکت برنامه های آینده خود را برای چندین بازی دیگر از جمله: بخش 2، و بخش: هارتلند.این شرکت همچنین در حال کار بر روی یک بازی تیراندازی چند نفره است X Defiant، که گفته می شود “برای بلند مدت” حمایت می شود.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید