Ghost Recon Frontline

Ubisoft در حال توسعه “حداقل 12 بازی Battle Royale” در یک نقطه بود – شایعه


سهام یوبی سافت اخیرا به پایین ترین حد در هشت سال گذشته رسیده است و بر اساس اخبار اخیر، دلایل خوبی برای این موضوع وجود دارد. این شرکت طی چند ماه گذشته مجموعه‌ای از بازی‌ها را لغو کرده است که بسیاری از آن‌ها اعلام نشده‌اند و برخی از نسخه‌های اصلی آینده (جمجمه و استخوان،باز هم) با تأخیر مواجه شد و حتی عناوین مهمی که به بازار آمده اند نیز کمتر از انتظارات تجاری بوده اند.

اکنون، گزارش جدیدی توسط Insider Gaming به عملکرد داخلی این شرکت و آنچه منجر به رشته تاخیرها و لغو اخیر آن شده است، می پردازد. “

یکی از کارفرمایان می‌گوید که در مقطعی یوبی‌سافت «حداقل ده‌ها بازی بتل رویال» در دست توسعه داشت، اما مشخص نیست که کدام یک از آنها هنوز در حال توسعه هستند و کدام‌ها لغو شده‌اند.

تلاش برای پیروی از روندها و استفاده از ژانرهای سودآور تجاری، نیروی محرکه استراتژی یوبی سافت در سال های اخیر بوده است، اما یوبی سافت هرگز موفق نشده است.بیش از حددر سال 2020 راه اندازی شد و قبل از تعطیل شدن در سال گذشته نتوانست انتظارات شرکت را برآورده کند.خط مقدم شبح،یکی دیگر از بازی‌های شوتر بتل رویال رایگان، که پس از اعلام آن، نقدهای منفی زیادی دریافت کرد و مدت کوتاهی پس از آن لغو شد.

تایید شده است که این شرکت تعدادی بازی چند نفره رقابتی دیگر در حال حاضر در دست توسعه دارد. XDefiant، Division Heartland، Project Q،چه زمانیپروژه Uدر حالی که تایید شده است که دو اولی عناوین رایگان بازی هستند، یوبی سافت هنوز تایید نکرده است که آیا این موضوع برای دو مورد دوم نیز صادق است یا خیر.

در مورد تأخیرها، به نظر می رسد این گزارش حاکی از آن است که گام هایی برای حرکت در جهت مثبت برداشته شده است. شاید دلیل اصلی تاخیر بازی (یوبی سافت در چند سال گذشته کارهای زیادی انجام داده است) این بود که زمان بیشتری برای توسعه و اطمینان از عرضه آن به عنوان یک محصول زیباتر به آن داده شود.

با این اوصاف، به نظر می‌رسد که این شرکت بازی‌های زیادی را در دست ساخت دارد که در حال حاضر چندین سال از عمر آنها می‌گذرد و احتمال تأخیر بیشتری وجود دارد. گزارش شده است که یک بازی خدمات زنده از سال 2019 در دست ساخت است، اما قرار نیست عرضه شود. حداقل قبل از 2025 یا 2026. در همین حال، گفته می‌شود که این شرکت پروژه‌های اعلام‌نشده دیگری نیز دارد که برای سال ۲۰۲۷ و پس از آن در نظر گرفته شده‌اند.

در مورد آینده نزدیک، یوبی سافت تعدادی نسخه اصلی را برای سال آینده برنامه ریزی کرده است.Assassin’s Creed Mirageچه زمانیآواتار: مرزهای پاندورابرای انجام فوق العاده خوب، جزئیات را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat