Ubisoft Forward Showcase در 10 ژوئن معرفی شد


ممکن است E3 به طور رسمی لغو شود، اما ژوئن هنوز زمانی است که صنعت گرد هم می‌آید تا آینده را آشکار کند و رویدادهایی مانند Xbox Games Showcase و Summer Game Fest در حال حاضر پیشرو هستند. تصمیم گرفته شده است که در سال جاری برگزار شود. ممکن است. نام دیگری نیز به آن لیست پیوست.

یوبی سافت اخیراً در توییتر اعلام کرد که نمایشگاه Ubisoft Forward در تاریخ 10 ژوئن از لس آنجلس به صورت زنده پخش خواهد شد. این شرکت گفت که “به روز رسانی ها” را به اشتراک خواهد گذاشت و در مورد “نسخه های آینده” در نمایشگاه صحبت خواهد کرد، اما جزئیاتی ارائه نکرد.

شاید این یک ویترین برای یوبی سافت باشد تا به طور کامل آن را اعلام کند اسم رمز Assassin's Creed Red. این شرکت اعلام کرده است که بازی اکشن RPG جهان باز را تا آوریل سال آینده منتشر خواهد کرد، اما اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که قصد دارد در پاییز سال 2024 عرضه شود.

یکی دیگر از بازی های اصلی که یوبی سافت برای امسال در نظر گرفته است این است: قانون شکنان جنگ ستارگان. عنوان اکشن-ماجراجویی جهان باز که توسط Massive Entertainment ساخته شده است، قرار است به طور رسمی در سال جاری عرضه شود، اما اطلاعات قبلی نشان می داد که در نیمه اول سال 2024 منتشر می شود، بنابراین ممکن است بازی قبلاً منتشر شده باشد (یا در شرف انتشار است. آزاد شد) جنسیت وجود دارد. ) هنگامی که Ubisoft Showcase برگزار می شود.

منتظر به روز رسانی در مورد آنچه در ویترین در هفته های آینده می آید باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید