Project Q

Ubisoft پروژه Q را لغو کرد


یوبی سافت یک بازی مبتنی بر تیم را معرفی کرد. پروژه Q لغو شد. اولین بار توسط Insider Gaming متوجه این لغو شد و از طریق یک اطلاعیه در سرور رسمی Discord بازی اعلام شد که Ubisoft “به توسعه ادامه نخواهد داد.”

پروژه Qسرور رسمی Discord از آن زمان بسته شده است.

طبق اعلام Insider Gaming، “اولین تست بسته یک نقطه عطف بزرگ برای ما بود، به لطف تمام تلاش تیم، پشتیبانی عالی و استقبال عالی.” “ما عاشق انرژی شگفت‌انگیز این کاکافونی هستیم و این نیروی محرکه پروژه ما بود. من توانستم رشد کنم.”

“همه این لحظات گرم این اطلاعیه را دشوار می کند. متاسفانه، ما باید آزمون بسته آینده را لغو کنیم. پروژه Q من توسعه را ادامه نمی دهم. این همچنین به این معنی است که این سرور Discord باید خاموش شود. ”

پشت استودیو پروژه Q در این اطلاعیه به جزئیات زیادی در مورد لغو بازی اشاره نشده است. “در حال حاضر اطلاعات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن ندارم، اما می خواهم از همه به خاطر علاقه و عشقشان تشکر کنم. پروژه Qدر این اطلاعیه آمده است.

پروژه Q در ابتدا در آوریل 2022 اعلام شد. این بازی که به عنوان یک عنوان Team Battle Arena توصیف می‌شود، شایعه شده بود که در طول توسعه آزمایش‌های گسترده‌ای را پشت سر گذاشته است. با این حال، بازی هرگز یک پنجره رسمی برای انتشار نداشت.

یوبی سافت بر آن تاکید دارد پروژه Q یک بازی بتل رویال نبود، بلکه یک بازی PvP ساده تر با حالت های مختلف بازی بود. گزارشی که اخیراً منتشر شده نشان می‌دهد که این شرکت در مقطعی «حداقل ده‌ها» بازی بتل رویال در حال توسعه داشته است.نویسنده: Shunal Doke