Ubisoft بازی Splinter Cell Battle Royale “Weeks” را قبل از اعلام لغو کرد – شایعه


چندی پیش، به نظر می رسید که یوبی سافت هر ماه یکبار یک بازی تیراندازی چند نفره جدید را معرفی می کند. طولی نکشید که ما شاهد انتقاداتی برای پروژه های کم رنگی بودیم که شرکت اعلام کرد. به نظر می رسد که این به نوبه خود منجر به تغییر در استراتژی یوبی سافت شده است، با تعدادی از عناوین لغو شده توسط این شرکت طی یک سال گذشته یا بیشتر، و جزئیاتی را که قبل از آن لغو اعلام نشده بود، فاش می کند.

فردی که ادعا می‌کند Playtester برای یوبی‌سافت است، در 4chan (از طریق Reddit) می‌گوید که یوبی‌سافت در حال کار روی یک بازی رویال بتل است. سلول خرد شده یک بازی به نام شکارچی سلول های خرد شده اگرچه در مقطعی اکنون لغو شده است. Leaker آن را به عنوان یک بازی PvPvE سوم شخص بتل رویال با عناصر تیراندازی سنگین توصیف می کند.

هر مسابقه شامل 28 بازیکن خواهد بود و DMZ در واشنگتن محیط بازی خواهد بود. پس از حذف HVT، از بازیکن خواسته می شود تا به لوت کش حمله کند، به نقطه استخراج برسد و نقشه را ترک کند تا برنده بازی شود.

اگر بازیکنی بمیرد، آنها به عنوان یک مزدور با بارگذاری مشخص بازپخش می‌شوند. کشتن بازیکن دیگر شما را به عنوان یک جاسوس باز می‌گرداند. با این حال، کشتن یک شریک دو نفره شما را به عنوان یک خائن نشان می‌دهد، اما این که چه چیزی مستلزم آن است کمتر مشخص است.

افشاکننده ادعایی همچنین به مکانیک‌های پیشرفت و سیستم‌های تراز، اپراتورهای جاسوسی مختلف در کلاس‌های مختلف، گجت‌های متمرکز بر مخفی کاری و موارد دیگر اشاره می‌کند. گویا، شکارچی سلول های خرد شده «هفته‌ها» با اعلام رسمی فاصله داشت تا اینکه یوبی‌سافت تصمیم گرفت این کار را قطع کند.

یکی دیگر سلول خرد شده طرح، Splinter Cell VR، سال گذشته توسط یوبی سافت لغو شد.خوشبختانه سلول خرد شده با این حال، طرفداران می‌دانند که بازسازی اولیه قسمت اول این مجموعه در حال حاضر در حال توسعه است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *