یوبی سافت انتقال بازیکنان از Stadia را آغاز کرد


یوبی‌سافت برنامه‌های کامل خود را برای مهاجرت بازیکنان از Google Stadia قبل از پایان سرویس فاش کرده است. در یک پست وبلاگی، این شرکت فاش کرد که نسخه رایانه شخصی بازی را که در Google Stadia در اختیار دارند را به بازیکنان به صورت رایگان ارائه می دهد.

این بازی‌ها به‌طور یکپارچه از طریق Ubisoft Connect بدون اینکه بازیکنان مجبور باشند با چیزی سر و کار داشته باشند، منتقل می‌شوند، اما این شرکت همچنین اشاره می‌کند که ارز مجازی مرتبط با این بازی‌ها پرش نمی‌کند، بنابراین بازیکنان می‌توانند از ارز مجازی استفاده کنند. ارز قبل از Stadia در 18 ژانویه تعطیل شد.

کاربران Stadia که مشترک Ubisoft+ Multi-Access هستند، ایمیلی حاوی دستورالعمل‌هایی درباره نحوه شروع استفاده از سرویس مستقیماً از وب‌سایت +Ubisoft و همچنین یک ماه خدمات اشتراک رایگان دریافت خواهند کرد.

یوبی سافت همچنین در تلاش است تا با ارائه پشتیبانی مداوم به کاربران آمازون لونا از یوبی سافت پلاس، بازیکنانی را که ترجیح می دهند از طریق استریم ابری بازی کنند راضی کند. همچنین می توانید یک کوپن برای استفاده رایگان به مدت یک ماه دریافت کنید.

یوبی سافت همچنین بازی هایی را معرفی کرد که از پیشرفت بین پلتفرمی پشتیبانی می کنند، از جمله: Assassin’s creed valhalla چه زمانی دور کرای 6، می توانید بدون توجه به پلتفرم، از جایی که آخرین بار آن را متوقف کرده اید ادامه دهید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید