عناوین سرویس Twisted Metal Live در میان اخراج Firesprite لغو شد – شایعه


در میان اخباری مبنی بر اخراج 900 کارمند پلی استیشن، شایعات زیر به گوش می رسد: فلز تاب خورده عناوین Firesprite نیز ظاهراً مرده اند. جیسون شرایر از بلومبرگ در توییتی اعلام کرد که سونی خدمات زنده را پس از گزارش‌های اولیه اخراج‌ها لغو کرده است. فلز تاب خورده عنوانی که توسط Firesprite ساخته شده است.

«تعداد نامشخصی» از کارمندان در استودیو اخراج خواهند شد، که هرمن هالست، رئیس استودیو پلی‌استیشن، گفت که به اخراج‌ها در Insomniac Games، Naughty Dog و Guerrilla Games می‌پیوندد.اخیراً به یک موضوع داغ تبدیل شده است فلز تاب خورده، به انتشار قریب الوقوع اشاره کرد، اما مقامات به شرایر گفتند که در مراحل اولیه توسعه است و هنوز چراغ سبز نشده است.

بعد فلز تاب خورده از سال 2021 شایعه شده است، نابودی همه ستاره ها طبق گزارش ها، استودیو Lucid Games در راس آن است. گفته می شود که توسعه آن به Firesprite تغییر می کند و آگهی شغلی سال گذشته بیشتر به آن اشاره می کند.

علاوه بر کاهش مشاغل استودیویی که در بالا ذکر شد، SIE London Studio نیز برای همیشه تعطیل خواهد شد. استودیو کار کرد خون و حقیقت ما در حال توسعه برای PlayStation VR هستیم و اخیراً روی یک عنوان سرویس زنده PS5 کار کرده ایم.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید