Turok 3: Shadow of Oblivion در 14 نوامبر بازسازی شد


جنگ ستارگان: نیروی تاریک این تنها بازی تیراندازی اول شخص کلاسیک نیست که توسط استودیو نایت دایو بازسازی شده است.نیز اعلام کرد Turok 3: Shadow of Oblivion Remastered برای اکران در 14 نوامبر برنامه ریزی شده است. این بازی بر اساس بازی تیراندازی اول شخص منتشر شده برای Nintendo 64 در سال 2000، برای PS4، PS5، Xbox Series X/S، Xbox One، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد.

این ریمستر با بهره گیری از آخرین نسخه موتور KEX که از وضوح 4K و 120 فریم در ثانیه پشتیبانی می کند، نورپردازی و رندر، بافت های با وضوح بالا، پشتیبانی از بازی مدرن (پشتیبانی از ژیروسکوپ و کنترل حرکت در سوییچ) و یک گیم پلی ارتقا یافته را ارائه می دهد. . سایر گزینه های گرافیکی عبارتند از انسداد محیط، سایه های پویا، تاری حرکت، بلوم، آنتی آلیاسینگ و موارد دیگر.

مدل‌های کاراکتر، محیط‌ها، مدل‌های سلاح، بافت‌ها و افکت‌ها از یک رندر بهبود یافته بهره می‌برند که جزئیات بیشتری را ارائه می‌دهد. البته پشتیبانی از تروفی ها و دستاوردها نیز وجود دارد.

لری کوپرمن، مدیر توسعه کسب و کار در استودیو نایت دایو، در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: توروک این سری یکی از سنگ های محک کلاسیک بازی است و ما می توانیم آخرین نسخه و بهبود یافته را به شما ارائه دهیم. Turok 3: Shadow of Oblivion حس خوبی دارم توپ توپم. این بازی از آخرین نسخه موتور KEX ما نهایت بهره را می برد و ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن این بازی با بازیکنان در اواخر امسال هستیم. “

برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. همچنین، بررسی ها را بررسی کنید. Quake 2 Enhanced Edition و بازسازی شوک سیستم، هر دو توسط Nightdive اداره می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *