Trine 5: A Clockwork Conspiracy منتشر شد


همه ممکن است دیوانه آن باشند میدان ستارهبا این حال، طرفداران پلتفرمرهای پازلی می توانند بازی Frozenbyte را بازی کنند Trine 5: Clockwork Conspiracy، در حال حاضر در سراسر جهان در دسترس است. سه گانه کلاسیک از جادوگران، دزدها و شوالیه ها آمادئوس، زویا و پونتیوس در یک ماجراجویی جدید، این بار در برابر ارتش ساعت، دوباره متحد می شوند. تریلر معرفی را در زیر تماشا کنید.

اگر بازی های قبلی را انجام داده اید، سه تایی 5 احساس آشنایی خواهید کرد. هر قهرمان توانایی های منحصر به فردی برای عبور از محیط، حل پازل و مبارزه با دشمنان دارد. زویا می تواند از فلش های کمانه برای حمله به سوئیچ ها و تیرهای طناب برای راه رفتن روی طناب استفاده کند. پونتیوس می تواند با سپر خود جلوی حملات را بگیرد یا روی سطح آب موج سواری کند، در حالی که آمادئوس می تواند اشیا را احضار کند و دشمنان را معلق کند.

Trine 5: Clockwork Conspiracy Sports Local و Co-op آنلاین بسته به سختی می تواند تا 4 بازیکن را جذب کند. موجود بر روی Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید