Trine 5: Clockwork Conspiracy اعلام شد که قرار است تابستان امسال منتشر شود


چندین سال از انتشار آن می گذردTrine 4: Nightmare Prince، اما اگر از طرفداران سری پلتفرمینگ فانتزی هستید و می خواهید برای یک ماجراجویی جدید بازگردید، یک خبر خوب وجود دارد – مدت زیادی منتظر نخواهید ماند.

توسعه دهنده Frozenbyte قسمت بعدی این فرنچایز را اعلام کرده است.Trine 5: The Clockwork Conspiracy.بازی آینده THQ Nordic شاهد بازگشت آمادئوس جادوگر، زویا دزد و پونتیوس شوالیه خواهد بود.سه تاییعمیق ترین و از نظر بصری غنی ترین فصل تا به امروز” و “حماسی ترین” ورودی در این مجموعه، دارای سطوح، پازل ها و نبردهای بیشتری نسبت به ورودی های قبلی است.

این پلتفرمر 2.5 بعدی از Co-op محلی و آنلاین برای حداکثر 4 بازیکن پشتیبانی می کند و به صورت انفرادی قابل بازی است. همچنین دارای بسیاری از سیستم‌ها و مکانیک‌های جدید است، از جمله یک سیستم سختی جدید که هم با مبارزات و هم با پازل‌ها سازگار است، یک سیستم جنگی جدید و غیره. ، سیستم جستجوی مهارت خاص شخصیت برای پیشرفت عمیق تر و موارد دیگر.

Frozenbyte همچنین وعده باس فایت های “تنش”، مکانیک سفارشی سازی لوازم آرایشی و غیره را می دهد. برای جزئیات بیشتر تریلر زیر را ببینید.

Trine 5: Clockwork Conspiracyتابستان امسال برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *