فرنچایز Tribes یک بازی جدید را دریافت می کند که توسط Prophecy Games ساخته شده است، آزمایش بازی برای 29 نوامبر برنامه ریزی شده است.


سری کلاسیک تیراندازی قبیله ما با یک بازی جدید برگشتیم. جدید، توسعه یافته توسط Prophecy Games قبیله طبق گفته FPS-Z، این عنوان در حال حاضر برای تست بازی آماده می شود و دعوت نامه ها از طریق کانال رسمی Discord بازی منتشر شده است. Playtest برای 29 و 30 نوامبر برنامه ریزی شده است.

دنباله بازی قبیله: صعوداین توسط استودیویی که زیر چتر استودیو Hi-Rez تأسیس شده است، در حال توسعه است، که در ابتدا روی . قبیله: صعود قبل از اینکه به سراغ عناوین دیگر برویم. Prophecy Games از آن زمان به یک استودیوی مستقل تبدیل شده است.

به غیر از چند اسکرین شات منتشر شده در کانال Discord بازی، جزئیات بازی در حال حاضر بسیار پراکنده است.با این حال، با نگاهی به این اسکرین شات ها، به نظر یک اسکرین شات جدید است قبیله این بازی از سنت پیروی می کند و یک تیراندازی چند نفره متمرکز بر حرکت با سلاح های منحصر به فرد خواهد بود.

یکی از موارد اساسی در راه اندازی قبیله برخلاف بازی‌های هم‌عصر خود و بسیاری از تیراندازی‌های چندنفره مدرن، روی حرکات سریع با نقشه‌های بزرگ تمرکز می‌کند که دارای حالت‌های بازی مبتنی بر تیم مانند Capture the Flag است.

جدید قبیله به نظر می رسد این عنوان برای PC در حال توسعه است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید