Toys for Bob از Activision جدا می شود


با توجه به جدا شدن Saber Interactive و Gearbox Entertainment از Embracer Group، شنیدن اینکه توسعه دهنده Toys for Bob در حال جدا شدن از Activision است، شگفت آور است.از Spyro Reignited Trilogy، Crash Bandicoot 4: It's About Timeسه گانه Crash Bandicoot N. Sane استودیو خصوصی خواهد شد و به ریشه های خود به عنوان یک “استودیو کوچک و چابک” باز خواهد گشت.

ما سال ها عشق، شادی و خنده را به کودک درونی هر گیمر هدیه کرده ایم. آسمان نشین ها. ما سطح را برای بهترین ریمسترهای کلاس بالا برده ایم. Spyro Reignited Trilogy.چیزی که گرفتیم تصادف باندیکوت نوآور و مورد تحسین منتقدان به ارتفاعات جدید.

“با همان اشتیاق و اشتیاق، ما بر این باوریم که اکنون زمان آن است که استودیو و بازی‌های آینده خود را به سطح بالاتری ببریم. این فرصت به ما امکان می‌دهد به ریشه‌های خود به عنوان یک استودیوی کوچک و چابک بازگردیم.”

این شرکت در حال بررسی “مشارکت های احتمالی” با مایکروسافت، مالک Activision، برای توسعه عناوین جدید است. ما در مراحل اولیه توسعه بازی جدید بعدی خود هستیم، و در حالی که اطلاعیه‌ها هنوز راه زیادی باقی مانده است، تیم ما برای توسعه داستان‌های جدید، شخصیت‌های جدید و تجربه‌های جدید گیم‌پلی هیجان‌زده است.»

اکتیویژن و مایکروسافت گفتند که از این تصمیم “قویا” حمایت می کنند و “اطمینان دارند که در آینده به همکاری نزدیک با هم ادامه خواهیم داد.”

تصمیم برای خصوصی شدن با توجه به اخراج 86 کارمند استودیو در ماه گذشته جالب است. این بخشی از 1900 کاهش شغل اعلام شده توسط مایکروسافت در استودیوهای بازی Xbox، Activision Blizzard و Bethesda بود. طبق گزارش ها، دفتر اسباب بازی های باب در نواتو برای نقل مکان به مکان مقرون به صرفه تر بسته شده است، احتمالاً برای آماده سازی این اطلاعیه. منتظر بروزرسانی ها و اطلاعیه های بیشتر از استودیو در آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید