Tower Bone امسال دوباره منتشر خواهد شد، جزئیات منطقه انتشار Belfry


در میان تمام عناوین ارائه شده در نمایشگاه Xbox Game Showcase اوایل این ماه، Stoic Studio's استخوان برج – حتی بیشتر قابل توجه بود. خوشبختانه، توسعه‌دهنده راه‌اندازی آن را در اواخر سال جاری مجدداً تأیید کرده است و دانیل مک‌لارن، کارگردان بازی، جزئیات جدیدی در مورد اولین منطقه بزرگ The Belfry ارائه کرده است.

پایگاه اصلی شما جایی است که داستان را تجربه می کنید، تجهیزات خود را ارتقا می دهید، ماموریت ها را جمع آوری می کنید و با بازیکنان دیگر تعامل می کنید. مناطق کلیدی عبارتند از ساختمان مشاور، جایی که شما ماموریت ها را دریافت می کنید و پیشرفت خود را گزارش می دهید. Ace Headquarters چندین “جستجوی کلیدی” دارد که “رازهای بیشتری از جهان را آشکار می کند.”

همانطور که انتظار می رفت، فورج به شما امکان می دهد سلاح ها و تجهیزات خود را ارتقا دهید، در حالی که محدوده آموزشی به شما امکان می دهد سلاح های مختلف را در برابر دشمنان شبیه سازی شده امتحان کنید. برای فیس لایت، زمین تمرین همیشه مکان مناسبی برای تغییر ظاهر شما بدون هزینه اضافی است. در انتها یک سکوی رصد وجود دارد که در آن می توانید جهان را تماشا کنید.

جزئیات بعداً اعلام خواهد شد، اما این اولین منطقه موجود در هنگام راه اندازی خواهد بود. ما به گسترش فضا در طول زمان ادامه خواهیم داد. . این شرکت در مورد محیط‌های کاشت با باس‌های جدید، بیوم‌ها، حالت‌ها و موارد دیگر صحبت کرده است.

استخوان برج برای Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید