Towerborne طوری طراحی شده است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که نقشه ها را با باس ها، حالت ها و موارد دیگر “به سرعت بذر” کنند.


در میان محتوای انحصاری راه اندازی شده در سال جاری، Stoic Studio's استخوان برج این یک اسب تیره است. این یک هک و اسلش سرکش است که دارای عناصر آنلاین بسیار چند نفره است، در دنیایی فانتزی که در آن بشریت برای بقا می جنگد.

یکی از جالب ترین عناصر آن تغییر ماهیت جهان است. توسعه دهندگان Banner Saga گفته اند که رویکرد فصلی را در پیش خواهند گرفت و پس از انتشار به دفعات محتوا را اضافه خواهند کرد. ارنی یورگنسن، یکی از بنیانگذاران استودیو، در مصاحبه ای با GamesRadar، نقشه جهان را به یک «فروشگاه آب نبات برای بازیکنان» تشبیه کرد. این چیزی است که آنها می توانند کشف کنند، اسرار آن را دریابند و خوشحال شوند. ”

او روی MMO هایی مانند کهکشان های جنگ ستارگاناو احساس می‌کند که «دریافت بازخورد بازیکنان و زیرک بودن در پاسخ به به‌روزرسانی‌هایی که به طور قانونی بازی را تغییر می‌دهند» «جام مقدس توسعه» است.

نقشه‌ها از ابتدا به گونه‌ای طراحی شده‌اند که توسط توسعه‌دهندگان بسیار قابل تغییر هستند، و به آن‌ها اجازه می‌دهند تا به سرعت دشمنان، باس‌ها، اجزای سازنده، تجهیزات، سلاح‌ها، بیوم‌ها، حالت‌های گیم‌پلی و موارد دیگر را اضافه کنند. برای ساختن، فصل به امیدها و رویاهای بازیکنان پاسخ خواهد داد.

«توسعه داستان در حال تحول استخوان برج نکاتی نیز در داخل نقشه موجود است که به بازیکنان دلیل هیجان انگیز دیگری برای کشف اعماق آن می دهد. کل این سیستم در این سبک جدید است و فکر می‌کنم حس تازه‌ای به بازی می‌دهد. ”

استخوان برج در حال توسعه برای Xbox Series X/S و PC. همچنین در روز اول در Game Pass در دسترس خواهد بود و از بازی Co-op برای حداکثر سه بازیکن پشتیبانی می کند. امسال منتشر خواهد شد، اما تاریخ انتشار آن تایید نشده است (گزارش‌ها نشان می‌دهند که ممکن است زودتر به بازار بیاید) حماسه Senua: Hellblade 2، در ماه می منتشر می شود). در ضمن، منتظر به روز رسانی ها باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید