Tower of Fantasy تریلر جدیدی را در آستانه انتشار تابستان 2023 برای PS4 و PS5 نشان می دهد


پرفکت ورلد گیمز در نمایشگاه پلی استیشن 2023 شرکت کرد و تریلر جدیدی از بازی RPG جهان باز خود را به نمایش گذاشت. برج فانتزی. این بازی قرار است تابستان امسال منتشر شود و برای PS4 و PS5 منتشر شود. تریلر زیر را ببینید.

طراح اصلی Sky Wang در وبلاگ پلی استیشن گفت: برج فانتزی حول محور اکتشاف در کنار نبردی که در تریلر می بینید می چرخد. بازیکنان می توانند شخصیت های خود را در حین کاوش در طبیعت Aesperia شخصی سازی کنند.

بازیکنان در نهایت با کلان شهر سایبرپانک ورا و همچنین تنها قلمرو بستر عمیق دریا که به عنوان دریای بزرگ شناخته می شود، روبرو خواهند شد.هر منطقه از برج فانتزی دریای بزرگ با داشتن یک اکوسیستم منحصر به فرد، نبردهای زیر آب را نیز ارائه می دهد.

سیستم نبرد برج فانتزی دارای 30 سلاح مختلف برای انتخاب بازیکن است. هر سلاح سبک بازی متفاوتی را تعریف می‌کند و سیستم سلاح شبیه‌سازی به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا بسته به سلاح انتخابی به شخصیت‌های منحصربه‌فرد شبیه‌سازی تبدیل شوند.

برج فانتزی همچنین دارای گیم پلی چند نفره است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا برای انجام ماموریت های چالش برانگیز با یکدیگر متحد شوند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید