Total War: Warhammer 3 Mirror of Madness را به عنوان DLC رایگان در 13 آوریل دریافت می کند


Developer Creative Assembly یک DLC رایگان جدید را اعلام کرده است. Total War: Warhammer 3 همراه با آپدیت اصلی 3.0 برای انتشار در 13 آوریل برنامه ریزی شده است. آینه دیوانگی، یک حالت بازی جدید در دسترس همه خواهد بود Total War: Warhammer 3 پخش کننده رایگان

آینه دیوانگی این بازی از دو حالت بازی جدید تشکیل شده است: The Trials of Fate و The Infinite Portal. Creative Assembly جزئیات را توضیح می دهد آینه دیوانگی به عنوان بخشی از سوالات متداول منتشر شده در صفحه به روز رسانی بازی. آینه دیوانگی وقتی در 13 آوریل منتشر شد، می توانید آن را به عنوان DLC رایگان به کتابخانه خود اضافه کنید.

حالت Trials of Fate مجموعه ای از چالش های بقا خواهد بود. بازیکنان در نقش شاهزاده شیطانی Tzeentch که به تازگی برافراشته شده است، در نبردهای بدنام تاریخ Warhammer شرکت می کند، در نهایت به پادشاهی Tzeentch حمله می کند و با Kyros Fateweaver مبارزه می کند.

گیم پلی بازی مانند حالت Horde است، که در آن امواج دشمنان بی نهایت در حالی که بازیکن خود را نگه می دارد رشد می کند. برای مقابله با امواج، بازیکنان به جادوها و توانایی های منحصر به فرد در Trials of Fate دسترسی دارند. این طلسم‌ها و توانایی‌ها را می‌توان با دفاع از نقاط ضبط به نام shard ارتقا داد.

پورتال بی نهایت به بازیکنان این امکان را می دهد که از قدرت های خود در راه های واقعی استفاده کنند، مانند افزایش آسیب وارد شده توسط واحدها و جادوها، افزایش تأثیر برخوردها، افزایش تعداد کل سربازان در هر واحد و سلامت آنها. قابل تنظیم. Infinite Portal یک حالت بازی سرگرم کننده است که به بازیکنان اجازه می دهد تا هر تعداد که دوست دارند تغییراتی در مکانیک بازی ایجاد کنند.

از آینه دیوانگی با DLC های پولی آینده منتشر خواهد شد آشوب دورون فورج، قرار است در 13 آوریل منتشر شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید