نقشه راه 12 ماهه Total War: Warhammer 3 فاش شد


Developer Creative Assembly برنامه هایی را برای محتوای آینده اعلام کرد. Total War: Warhammer 3پس از انتشار اخیر DLC گروه Chaos Dwarfs، این استودیو فاش کرد که آپدیت بعدی بر رفع باگ ها و تغییرات تعادل تمرکز دارد، همچنین شامل برخی از ویژگی های مهم مانند اضافه شدن Chaos Dwarves به عنوان سناریوی بازی، اضافه شدن واحدهای جدید است. و قهرمانان افسانه ای جدید.

این استودیو همچنین برنامه‌هایی را برای به‌روزرسانی‌های آینده که برای اواخر سال برنامه‌ریزی شده است، فاش کرد. Total War: Warhammer 3 همچنین DLC زیر را دریافت کنید –سایه تغییر– که داستان سه نژاد را بررسی می کند: Tzeentch، Cathay، و Kislev. DLC لجندری لردهای جدید، قهرمانان افسانه ای جدید و واحدهای جدید اضافه می کند. به‌روزرسانی‌های رایگان شامل ویژگی‌های درخواستی مانند دستاوردهای Immortal Empire، به‌روزرسانی‌های مسابقه پایه بازی، به‌روزرسانی‌های هوش مصنوعی و موارد دیگر است.

به روز رسانی 5.0، به روز رسانی نهایی برای سال 2023، تاج و تخت فروپاشی دانلود مطالب. DLC و به روز رسانی ها بر روی Nurgle، Empire و Dwarfs تمرکز خواهند کرد. DLC شامل لجندری لردها و کمپین‌های جدید برای این گروه‌ها می‌شود، در حالی که به‌روزرسانی تغییرات و به‌روزرسانی‌های سطح پایه را ارائه می‌کند و گروه‌های قدیمی‌تر را به طراحی جناح فعلی نزدیک‌تر می‌کند.

به روز رسانی 6.0 که برنامه محتوای 12 ماهه ما را به پایان می رساند، در بهار 2024 منتشر خواهد شد. این به‌روزرسانی مسابقات بازی را گسترش می‌دهد و لجندری لردهای جدید، قهرمانان افسانه‌ای جدید و سایر پیشرفت‌های بازی را معرفی می‌کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید