Total War: Star Wars در Creative Assembly – Rumor در دست ساخت است


وقتی سگا یک بازی تیراندازی چند نفره را لغو کرد کفتار سال گذشته، Creative Assembly توسعه دهنده اعلام کرد که اکنون به تمرکز بر عناوین استراتژیک باز می گردد. این سبک مترادف با استودیو شده است. جنگ تمام عیار بازی اکنون، گزارش ها حاکی از آن است که چندین عنوان از این عناوین در حال حاضر در استودیو در حال توسعه هستند.

گزارش DualShockers، به نقل از منابع ناشناس موثق، ادعا می کند که تا اکتبر سال گذشته، Creative Assembly روی سه پروژه کار می کرد. جنگ تمام عیار بازی جالب اینجاست که یکی از آن بازی ها است جنگ ستارگان اسپین آف. اما در حال حاضر، هیچ صحبتی در مورد اینکه کدام یک از این سه عنوان پیشرفته ترین در توسعه هستند و یا سگا و Creative Assembly برای تاریخ انتشار خود چه برنامه ریزی کرده اند، وجود ندارد.

به هر حال، این تنها نیست جنگ ستارگان طرفداران استراتژی بازی باید منتظر آن باشند.آ جنگ ستارگان عنوان استراتژی نیز در حال حاضر در Bit Reactor و Respawn Entertainment در حال توسعه است. هنوز به طور کامل فاش نشده است.

Creative Assembly یکی از چندین استودیو SEGA بود که در اوایل سال جاری با اخراج کارکنان مواجه شد و قبل از آن دور دیگری از اخراج شد: کفتار سال گذشته لغو شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید