بازی Total War: PHARAOH در فروشگاه Epic Games به اوایل سال 2024 موکول شد


ناشر سگا و توسعه دهنده Creative Assembly از انتشار یک بازی استراتژیک آینده در فروشگاه Epic Games خبر داده اند. جنگ کامل: فرعون به اندازه کافی عجیب، این بازی همچنان در تاریخ انتشار اصلی خود در 11 اکتبر از طریق Steam برای رایانه های شخصی منتشر می شود.

طبق گفته Eurogamer، Creative Assembly گفته است که این تاخیر به منظور گنجاندن ویژگی های اجتماعی Epic Games Launcher در بازی بوده است. این استودیو در بیانیه‌ای اعلام کرد: اخیراً از ما خواسته شد تا قبل از عرضه در فروشگاه Epic Games از یکپارچه‌سازی ویژگی‌های اجتماعی پشتیبانی کنیم، اما برای تحقق آن به زمان بیشتری نیاز داریم.

آیا این کار با نسخه های مختلف رایانه شخصی را دشوار می کند؟ جنگ کامل: فرعون عملکرد متقابل بازی دقیق نیست، زیرا ویژگی‌های اجتماعی Steam با سایر ویژگی‌های اجتماعی ناسازگار است و ناشران و توسعه‌دهندگان را ملزم می‌کند از پلتفرم‌های اجتماعی خود برای بازی متقابل استفاده کنند.

جنگ کامل: فرعون این نشان دهنده بازگشت به عناوین مبتنی بر تاریخچه Creative Assembly است، عناوین زیر مانند: Total War: Three Kingdoms و حماسه جنگ توتال: تروی. این بازی فقط برای PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید