Total War: PHARAOH تریلر دقیق جدیدی در مورد نیروهای هیتی دریافت می کند


Developer Creative Assembly تریلر جدیدی از بازی استراتژیک آینده منتشر کرده است جنگ کامل: فرعون. این بار، استودیو تصمیم گرفته است بر روی جناح هیتی تمرکز کند و برخی از گیم پلی خود و نکاتی از تاریخ واقعی پشت جناح را به نمایش بگذارد. آن را در زیر بررسی کنید.

جناح هیتی دارای دو رهبر قابل بازی است: Suppiluliuma و Krunta. در حالی که Suppiluliuma به عنوان یک مدافع شناخته می شد، Krunta به عنوان یک غاصب شناخته می شد. این عناوین همچنین در گیم پلی بازی منعکس می شوند، با تمرکز Suppiluliuma بر روی دفاع، از جمله لژیون های واحدهای زرهی سنگین و متوسط. در عوض، کورونتا روی خرابکاری و دزدی در گیم پلی تمرکز می کند.

نکته مهمی که اردوگاه هیتی‌ها را از اردوگاه‌های مصری و کنعانی متمایز می‌کند، این واقعیت است که اردوگاه هیتی‌ها تمایل داشت یگان‌های بسیار سنگین‌تری را در نبرد به میدان بیاورد. ارتش هیتی نیز ویژگی هایی دارد که آن را برای جنگیدن در باران شدید، رعد و برق و مه آناتولی مناسب می کند.

جنگ کامل: فرعون قرار است در تاریخ 11 اکتبر برای PC منتشر شود. به اندازه کافی عجیب، انتشار بازی در فروشگاه Epic Games به سال 2024 به تعویق افتاد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید