مدیر بازی تایید می کند که TopSpin 2K25 در زمان راه اندازی از دوبله آنلاین پشتیبانی نمی کند


مجموعه سیم‌کارت تنیس که مدت‌ها خوابیده بود، قرار است اواخر این ماه بازگردد. Topspin 2K25و از فهرستی از حرفه‌ای‌های قابل بازی گرفته تا حالت‌ها و مکان‌های ارائه‌شده، به نظر می‌رسد که یک مرکز توجه ویژه برای این فرنچایز باشد. با این حال، استثناهایی برای مواردی وجود دارد که در هنگام راه اندازی کار می کنند، مانند دوبل های آنلاین.

در مصاحبه اخیر با Wccftech، کارگردان بازی، رمی ارکولانی، اعتراف کرد که کسانی که می‌خواهند در بازی‌های دونفره با سایر بازیکنان آنلاین بازی کنند، در زمان راه‌اندازی این گزینه را نخواهند داشت. با این حال، Ercolani گفت که دوبل های آنلاین در آینده اضافه خواهند شد، زیرا توسعه دهنده Hangar 13 به دنبال ارائه گزینه های بیشتری از طریق اضافه شدن و به روز رسانی پس از عرضه به بازیکنان است.

Topspin 2K25 ارکولانی گفت: “دوبل های آنلاین در زمان راه اندازی پشتیبانی نمی شوند، اما امیدواریم در آینده گزینه های بیشتری ارائه دهیم.” هر حالت ویژگی‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارد تا بازیکنان را برای بازگشت و بازی هر روز انگیزه نگه می‌دارد، و همه حالت‌های رتبه‌بندی‌شده دارای تابلوهایی برای تماشای رقابت‌ها هستند.

همچنین تایید شده است که Topspin 2K25 با سرعت 60 فریم در ثانیه در حین بازی در هر دو حالت آفلاین و آنلاین در همه سیستم عامل ها اجرا می شود. بیشتر بدانید.

Topspin 2K25 در 26 آوریل برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید