بسیاری از بازی‌های سرویس زنده در فهرست ۱۰ برتر خسته‌کننده می‌شوند – Shuhei Yoshida


رئیس PlayStation Shuhei Yoshida فاش کرده است که او نمی‌خواهد لیست 10 بازی برتر را هر سال پر از بازی‌های سرویس زنده ببیند و گفت که کمی خسته‌کننده می‌شود.

یوشیدا گفت: «صنعت بازی همچنان یک مکان سرگرم کننده خواهد بود. این صنعت به رشد خود ادامه می دهد و ما امیدواریم که به حمایت و پیگیری ایده های خلاقانه و کسانی که مایل به آزمایش چیزهای جدید هستند ادامه دهد.

من نمی خواهم هر سال ببینم 10 بازی برتر تقریباً یکسان هستند و هر بازی یک بازی خدماتی است.” “این برای من کمی خسته کننده خواهد بود.”

اما سونی از جاه طلبی های خود برای بازی های سرویس زنده خجالتی نیست. این شرکت بارها اعلام کرده است که می‌خواهد دامنه خود را در بازار خدمات زنده گسترش دهد و سال گذشته استودیوهایی مانند Bungie و اخیراً استودیو Firewalk را خریداری کرد تا قابلیت‌های توسعه و انتشار زنده خود را تقویت کند. بازی سرویس

سونی هنوز هیچ بازی جدیدی را به طور رسمی اعلام نکرده است، اما این شرکت قبلاً گفته بود که می‌خواهد تعداد زیادی بازی خدمات زنده را منتشر کند و اعلام کرده است که به انتشار بازی‌های مبتنی بر داستان بازیکن ادامه خواهد داد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *