مدیر عامل پلی‌استیشن می‌گوید: «برای قضاوت درباره محبوبیت PS VR2 خیلی زود است».


PS VR2 در اوایل سال جاری عرضه شد و انتظار می رفت سخت افزار بهتر و قدرتمندتری نسبت به نسل قبلی خود داشته باشد، اما به نظر نمی رسد شروع قدرتمندی داشته باشد. سونی می‌گوید هدست جدید شانس خوبی برای فروش بیشتر از PS VR اصلی دارد، اما گزارش‌ها حاکی از آن است که تنها 270000 دستگاه در چند هفته اول عرضه به بازار فروخته است.

با این حال، به نظر می رسد سونی تمایلی به اظهار نظر در مورد عملکرد PS VR2 ندارد. در مصاحبه اخیر با Famitsu، هنگامی که از جیم رایان مدیر عامل پلی استیشن در مورد دستگاه و عملکرد آن سؤال شد، گفت که قضاوت در مورد آن در این مرحله “کمی زود است”، اما این شرکت گفت که این یک موفقیت برای بازیکنان و منتقدان خواهد بود. او گفت که از ارزیابی مثبت شرکت “خوشحال” است. او افزود که این هدست «عناوین زیادی» برای امسال و بعد از آن برنامه ریزی شده است.

رایان گفت: PS VR2 به تازگی منتشر شده است، بنابراین ممکن است قضاوت درباره محبوبیت آن کمی زود باشد، اما خوشحالیم که شاهد واکنش های مثبت بسیاری از سوی کاربران و رسانه ها هستیم. من برخی از عناوین سازگار را لیست کرده ام، اما بیش از 40 عنوان قبل و بعد از انتشار PS VR2 منتشر شد. علاوه بر این، عناوین زیادی منتظر سال 2023 و بعد از آن هستند. تا بتوانیم برای مدت طولانی از آن لذت ببریم و سود حاصل کنیم.»

پیش از عرضه PS VR2، گزارش شده بود که سونی پیش‌بینی عرضه داخلی خود را برای این هدست به نصف کاهش داده است، زیرا اعداد پیش‌سفارش به دلیل قیمت بالا ناامیدکننده بود. در همین حال، ماه گذشته ادعا شد که سونی برنامه های تولید PS VR2 را حدود 20 درصد کاهش داده است.

عنوان جدید PS VR2 به زودی معرفی خواهد شد و سونی به طور رسمی اعلام کرده است که در تاریخ 24 مه میزبان یک نمایشگاه پلی استیشن خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید