بازی Pro Skater 3+4 تونی هاوک توسط Activision به نفع کار پشتیبانی Vicarious Visions Call of Duty رد شد – شایعه


عزیز اسکیت باز حرفه ای تونی هاوک این مجموعه در سال 2020 پس از یک وقفه طولانی، با بازسازی ترکیبی دو بازی اول بازگشت. اسکیت‌باز حرفه‌ای تونی هاوک 1+2، و پس از موفقیت فیلم از نظر انتقادی و تجاری، بسیاری انتظار داشتند که این سریال این بار ادامه پیدا کند. البته اکنون کاملاً مشخص است که این اتفاق نخواهد افتاد، اما گزارش جدید خلاف این را ادعا می کند. تونی هاک برای مدتی بازسازی در دست ساخت بود.

ویدئویی که اخیرا توسط کانال YouTube DidYouKnowGaming بارگذاری شده است، با استناد به اطلاعات منابع ناشناس، ادعا می کند: اسکیت باز حرفه ای تونی هاوک 1+2، توسعه دهنده Vicarious Visions دوولوژی بازسازی دیگری را به Activision به شکل زیر پیشنهاد کرد: اسکیت باز حرفه ای تونی هاوک 3+4.

طبق گزارش ها، طرح اولیه ترکیب بازسازی چهار فیلم اول این مجموعه در یک بسته بود. اسکیت باز حرفه ای تونی هاوک 1+2 همانطور که همه چیز پیشرفت کرد، Vicarious Visions تصمیم گرفت که باید روی دو بازی اول متمرکز بماند و سپس ایده بازگشت به دو بازی بعدی بود.

با این حال، طبق این ویدئو، پیشنهاد Vicarious Visions برای بازسازی دوم توسط Activision رد شد و در عوض تصمیم گرفت که بهتر است از استودیو برای پشتیبانی از فیلم استفاده کند. ندای وظیفه حق امتیاز.

Vicarious Visions نیز به توسعه خود ادامه می دهد دیابلو 2: رستاخیز، و در سال 2021 به Blizzard Entertainment ادغام شد. سال بعد، آنچه قبلا Vicarious Visions بود به بلیزارد آلبانی تغییر نام داد.

خود تونی هاوک قبلا گفته بود: اسکیت باز حرفه ای تونی هاوک 3+4 در واقع، قبل از ادغام استودیو با بلیزارد در Vicarious Visions در حال تولید بود. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید