آخرین آپدیت بازی Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 در Steam به بازیکنان Steam Deck امکان بازی آفلاین را می دهد.


بلافاصله پس از انتشار در Steam اسکیت‌باز حرفه‌ای تونی هاوک 1 + 2اکتیویژن آپدیت بازی را منتشر کرد. این به روز رسانی تنها دو تغییر در بازی ایجاد می کند و کاملاً بر روی بهبود بازی در دک های استیم متمرکز شده است، از جمله امکان بازی آفلاین عنوان.

به طور عجیبی، به نظر می رسد حالت آفلاین انحصاری Steam Deck است و بازی همچنان برای اجرا به طور پیش فرض در سایر سیستم عامل های رایانه شخصی به اتصال اینترنت نیاز دارد. اما بازیکنان راهی پیدا کرده‌اند که می‌توانند بازی را فریب دهند تا فکر کنند روی عرشه Steam اجرا می‌شود، حتی زمانی که از رایانه شخصی با ویندوز 11 استفاده می‌کنند.

ترفند اجرای آفلاین بازی ها، تنظیم گزینه های راه اندازی مناسب برای بازی شما است. بازیکنان ویندوز باید از متغیرهای محیطی استفاده کنند، در حالی که بازیکنان لینوکس به سادگی از دستور “steamdeck = 1 %command%” استفاده می کنند.

اسکیت‌باز حرفه‌ای تونی هاوک 1 + 2 این بازی پس از گذراندن نزدیک به سه سال به عنوان یک فروشگاه انحصاری Epic Games در اوایل این ماه روی Steam عرضه شد. این بازی همچنین روی نینتندو سوییچ، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S موجود است.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Patch 1.1 Notes for Steam – 18 اکتبر 2023

  • پوشش های صفحه کلید اکنون برای کاربران Steam Deck به درستی کار می کنند.
  • کاربران Steam Deck اکنون می توانند به صورت آفلاین بازی کنند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید