Tomb Raider Definitive Edition

حقوق تامب رایدر “اجاره” به آمازون – شایعه


تنها چند ماه است که گروه Embracer بیشتر کسب و کار غربی اسکوئر انیکس را در معامله ای به ارزش 300 میلیون دلار خریداری کرده است.مهاجم مقبرهحق امتیاز. با این حال، اکنون به نظر می رسد که ملک دوباره مالکان را تغییر داده است.

طبق گزارشی که توسط Fellowship of Fans، Embracer Group منتشر شده استمهاجم مقبرهاین نشان می دهد که مالکیت فرنچایز احتمالاً همچنان در اختیار گروه Embracer باقی خواهد ماند و آمازون برای مدتی دسترسی انحصاری برای ایجاد محتوا برای فرنچایز به دست می آورد.ارباب حلقه ها: حلقه قدرتگفته می شود ارزش این معامله 600 میلیون دلار است. این دو برابر گروه Embracer است. زیاداستودیوها و فرنچایزهای Square Enix در سال گذشته.

اینکه آیا این به همه رسانه‌ها، از جمله بازی‌ها، فیلم‌ها، و برنامه‌های تلویزیونی مربوط می‌شود، یا اینکه به‌ویژه به پروژه‌های خاصی مربوط می‌شود، هنوز مشخص نیست، اما گزارش اخیر نشان می‌دهد که آمازون می‌تواند چندرسانه‌ای متصل به سبک MCU ایجاد کند. ادعا می‌کند در حال تلاش است.مهاجم مقبرهکائنات. آمازون نیزمهاجم مقبرهسریال تلویزیونی.

در مورد اثربخشی این گزارش، Fellowship of Fans سابقه خوبی در نشت اطلاعات مربوط به محتوای آمازون دارد، به ویژه جزئیات ذکر شده در بالا را با دقت فاش می کند.حلقه قدرتچندین بار.

جالب توجه است که خط اصلی زیر قبلاً تأیید شده است:مهاجم مقبرهاین عنوان توسط Amazon Games منتشر شده است. گفته می شود این بازی اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat